Prodej domu 232 m² bez realitky

V Hůrce, Ostrava - Zábřeh nad Odrou, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji rodinný dům s nebytovými prostory. Jelikož jsem nestihl pořídit aktuální fotografie (momentálně je dům pod sněhem), zveřejňuji alespoň amatérské starší fotografie. Stavba se nachází v Ostravě-Zábřehu v části Pískové Doly v přímé návaznosti na panelovou výstavbu. Místo je tedy velmi vhodné pro vybudování podnikání typu restaurace, obchod,...
Nabízím k prodeji rodinný dům s nebytovými prostory. Jelikož jsem nestihl pořídit aktuální fotografie (momentálně je dům pod sněhem), zveřejňuji alespoň amatérské starší fotografie. Stavba se nachází v Ostravě-Zábřehu v části Pískové Doly v přímé návaznosti na panelovou výstavbu. Místo je tedy velmi vhodné pro vybudování podnikání typu restaurace, obchod, pneuservis, zdravotní středisko, kanceláře, eventuelně ubytování apod.
Jedná se o stavbu o půdorysu 21x8m s garáží 8x8m. Nad garáží terasa.
Původním záměrem bylo vybudovat rodinný dům se třemi bytovými jednotkami (2 byty v 2.NP, 1 byt v podkroví) a prostory k podnikání v 1.NP s přístupem z ulice a zásobováním z opačné strany. Toto není dobudováno a ponecháno alternativě.
Stavba se nachází ve stádiu hrubé stavby. Je dokončeno obvodové zdivo (porotherm 440cm), stropy (I-profily a hurdisky), střecha včetně 16 střešních oken zn.Fakro, střešní krytina plechová, plastová okna (profil Rehau), schodiště (v bednění, není zabetonované), garáž má plechová vrata (profi práce), v garáži hotovy rozvody elektřiny. Dům je již napojen na obecní kanalizaci (přípojka hotova). Všechny ostatní přípojky (vodovodní šachtice na pozemku, elektřina - antoníček na pozemku, plyn – přípojka není hotova, plyn v ulici.
Celou stavbu je nutno vidět a detaily zkonzultovat osobně.
Pozemek činí cca 1050m2, zastavěná plocha cca 232m2.
Nabízím a požaduji solidní jednání s možností dohody na všem příslušném.
Mobil: 777 564 766
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
232 m²
cena:
7.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více