Prodej pozemku bez realitky

Kersko, Hradištko u Sadské, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/272925
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji pozemek v Kersku (obec Hradištko). Krásný pozemek se vzrostlým dubovým lesem se nachází v rekreační oblasti Kersko. Nyní je veden jako lesní pozemek, ovšem z lesního fondu lze vyjmout až 1/2 plochy pozemku. Dle platného územního plánu je pozemek určen k výstavbě rekreační chaty. Podmínky pro výstavbu chaty jsou dle územního plánu totožné s...
Nabízím k prodeji pozemek v Kersku (obec Hradištko). Krásný pozemek se vzrostlým dubovým lesem se nachází v rekreační oblasti Kersko. Nyní je veden jako lesní pozemek, ovšem z lesního fondu lze vyjmout až 1/2 plochy pozemku. Dle platného územního plánu je pozemek určen k výstavbě rekreační chaty. Podmínky pro výstavbu chaty jsou dle územního plánu totožné s omezeními pro výstavbu RD. Maximální plocha k zastavění je 416 m2. Plocha pozemku (necelých 6 tis. m2) umožňuje jeho rozdělení na dvě samostatné parcely určené k výstavbě. V obci je schválen záměr výstavby obecního vodovodu a kanalizace s možností napojení pozemku. Na pozemku je zatím možno vybudovat studnu. Známá restaurace Hájenka je vzdálena cca 900 m. Dálnice D11 z Prahy na Hradec Králové 5,5 km; pražský okruh (nájezd z D11) 25 km - 20 minut.
zobrazit celý popis
We offer a beautiful forest land lying in famous area of Kersko known from work of czech writer Bohumil Hrabal. According to master plan is possible to built a holiday cottage 416 sqm (the conditions are the same as for detached house). The land can be devided into two separate parcels intended for construction. Famous restaurant lodge is located about 900 m far. D11 motorway from Prague to...
We offer a beautiful forest land lying in famous area of Kersko known from work of czech writer Bohumil Hrabal. According to master plan is possible to built a holiday cottage 416 sqm (the conditions are the same as for detached house). The land can be devided into two separate parcels intended for construction. Famous restaurant lodge is located about 900 m far. D11 motorway from Prague to Hradec Králové 5.5 km; Prague 25 km - 20 minutes.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
272925
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
5.953 m²
cena:
4.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více