Prodej pozemku bez realitky

Svojetice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/285232
Prodej pozemku 1.398 m² bez realitky, Svojetice, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
2.055.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
svojetice@email.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji slunný rovinatý stavební pozemek v obci Svojetice,nedaleko Říčan, o celkové ploše 1398 m2.

V okolí jsou krásné lesy (Svojetice leží na okraji národní přírodní rezervace Voděradské bučiny), rybníky, cyklostezky nebo solná jeskyně. Možnosti vyjížděk na koni (v obci jsou dva ranče).
Ideální místo pro bydlení v přírodě, s dobrou dostupností...
Nabízíme k prodeji slunný rovinatý stavební pozemek v obci Svojetice,nedaleko Říčan, o celkové ploše 1398 m2.

V okolí jsou krásné lesy (Svojetice leží na okraji národní přírodní rezervace Voděradské bučiny), rybníky, cyklostezky nebo solná jeskyně. Možnosti vyjížděk na koni (v obci jsou dva ranče).
Ideální místo pro bydlení v přírodě, s dobrou dostupností do Prahy - nájezd na D1 je vzdálen 11 km, vlakové spojení do centra Prahy z Říčan. Zastávka autobusu PID je umístěna cca 300 m od pozemku. Cesta na metro Háje trvá 35 minut.

Ve Svojeticích se nacházejí MŠ, obchod, několik restaurací či tenisové kurty.

Občanská vybavenost v nedalekém Mukařově – ZŠ, obchody.

Na hranici pozemku je elektrická přípojka. Vodovod a kanalizace jsou v obci budovány postupně, momentálním řešením je vybudování studny a jímky.V případě zájmu máme k dispozici podrobný inženýrsko-geologický průzkum pozemku, který byl proveden v roce 2009 (včetně sond) a posudek na radon.

Prodává fyzická osoba. Realitní kanceláře nevolejte.
zobrazit celý popis
We sell sunny flat building plot in the municipality Svojetice, close to Říčany, of total area 1398 m2. In the surroundings there are beautiful forests ( Svojetice are situated on the edge of the national natural reservation Voděradské bučiny), ponds, bicycle paths, or salt cave. Horse riding options (in the village there are two ranches). An ideal place for living in the countryside, with...
We sell sunny flat building plot in the municipality Svojetice, close to Říčany, of total area 1398 m2. In the surroundings there are beautiful forests ( Svojetice are situated on the edge of the national natural reservation Voděradské bučiny), ponds, bicycle paths, or salt cave. Horse riding options (in the village there are two ranches). An ideal place for living in the countryside, with good access to Prague- raid on D1 is 11 km away, train connections to the city centre from Říčany. PID bus stop is located about 300 m from the plot - journey to the metro Háje takes 35 minutes. In Svojetice there are nursery school, a shop, a few restaurants or tennis courts. Amenities are nearby Mukařov-elementary school, shops. On the border of the plot there is electrical connection. Water supply and sewerage are in built in the village gradually, the current solution is to build wells and sump. In case of interest we have available a detailed engineering-geological survey of the land, which was carried out in 2009 (including probs) and the review on radon. This plot sells individual not a developer.

Real estate agents please do not call.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
285232
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.398 m²
cena:
2.055.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
svojetice@email.cz
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více