Prodej domu 180 m² bez realitky

Horní Bojanovice, Horní Bojanovice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedná se o vnitřní řadový dům, nepodsklepený, který má jedno nadzemní podlaží. Půdorysný tvar domu je do písmene L. Nad hlavní uliční částí má dům sedlovou střechu, nad dvorní přístavbou je v části střecha pultová, která přechází v sedlovou střechu. Uliční strana domu s hlavním vstupem a vjezdem do průjezdu je vzdálena cca 4 m od příjezdové komunikace a...
Jedná se o vnitřní řadový dům, nepodsklepený, který má jedno nadzemní podlaží. Půdorysný tvar domu je do písmene L. Nad hlavní uliční částí má dům sedlovou střechu, nad dvorní přístavbou je v části střecha pultová, která přechází v sedlovou střechu. Uliční strana domu s hlavním vstupem a vjezdem do průjezdu je vzdálena cca 4 m od příjezdové komunikace a je orientována na západní stranu. Před domem je malá neoplocená předzahrádka na vlastním pozemku.
Dům je dispozičně řešen jako dvougenerační.
Uliční část 5+1 se skládá z 5 pokojů o výměře 3x 16m2, 13m2 a 8m2, kuchyně 12m2, chodby 6m2, haly 13m2, verandy 8m2, kotelny a sociálního zařízení. Celková plocha 147m2.
Dvorní část se skládá z pokoje 18m2, kuchyně 15,5m2, chodby a koupelny s WC.
V roce 2004 až 2005 byla provedena rekonstrukce a modernizace domu (nové vytápění, rozvody instalací, koupelna, okna, podlahy). Celková plocha 40,5m2.
K domu patří zahrada o výměře cca 1 150m2. Zahrada je mírně svažitá s orientací k západu, s možností napojení na veřejné inženýrské sítě: vodu, el.en, plyn. Jsou na ní ovocné a okrasné stromy a keře.
Na pozemku je postaven vinný sklípek. Jedná se o zděný přízemní objekt s pultovou střechou. Objekt byl využíván pro zpracování vinné révy a jako vstup do zemního sklepa.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
180 m²
cena:
2.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více