Prodej pozemku bez realitky

Strážovice, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/322218
Prodej pozemku 3.654 m² bez realitky, Strážovice, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
675 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme lukrativní pozemek (cca 36 x 100 m) pro výstavbu jednoho nebo více RD. Pozemek se nachází v obci Strážovice. Pozemek je v mírném jižním svahu s krásným výhledem na jižní Moravu. Příjezd k pozemku je po asfaltové cestě. Obec Strážovice leží na jihozápadním svahu strážovského kopce Babí lom o nadmořské výšce 417 metrů. Od města Kyjova jsou Strážovice...
Nabízíme lukrativní pozemek (cca 36 x 100 m) pro výstavbu jednoho nebo více RD. Pozemek se nachází v obci Strážovice. Pozemek je v mírném jižním svahu s krásným výhledem na jižní Moravu. Příjezd k pozemku je po asfaltové cestě. Obec Strážovice leží na jihozápadním svahu strážovského kopce Babí lom o nadmořské výšce 417 metrů. Od města Kyjova jsou Strážovice vzdáleny 7 km (cca 5min autem) západním směrem a od Brna 45 km (cca 30min autem) východním směrem. V obci je v provozu základní škola, pošta, obecní úřad a knihovna. Dále jsou zde tři obchody a dvě restaurace.

Cena: 725 Kč/m2
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
322218
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
3.654 m²
cena:
675 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více