Prodej domu 308 m² bez realitky

Tobolka, Měňany - Tobolka, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Citlivě rekonstruovaný statek (před dokončenou rekonstrukcí) s uzavřeným dvorem v malé vesnici Tobolka (číslo 8) cca 5,5 km od nájezdu na D5 (exit 18) v Berouně. Vesnice je na rovině, na náhorní plošině obklopené vršky, zčásti porostlými lesem, nejvyšší je Tobolský vrch. Plošina pokračuje směrem ke Kornu, dále směrem ke Karlštejnu a Litni. Je to nejpohodlnější...
Citlivě rekonstruovaný statek (před dokončenou rekonstrukcí) s uzavřeným dvorem v malé vesnici Tobolka (číslo 8) cca 5,5 km od nájezdu na D5 (exit 18) v Berouně. Vesnice je na rovině, na náhorní plošině obklopené vršky, zčásti porostlými lesem, nejvyšší je Tobolský vrch. Plošina pokračuje směrem ke Kornu, dále směrem ke Karlštejnu a Litni. Je to nejpohodlnější přístupová trasa na Golf Karlštejn. Dům je na křižovatce Měňany x Korno. Doprava je zde mírná. Hromadná doprava autobusem asi 5x denně z a do Berouna (vlakového nádraží). Občanská vybavenost 0, obchody, pošta v Berouně, Litni, obecní úřad v Měňanech. Vzdálenost na konečnou stanici metra ve Zličíně asi 25 km.
Pozemek 1596 m2, zahrada 852 m2, dům a dvůr 744 m2. ÚT, 380/220 V, septik s navazující kořenovou čističkou a jímkou na přečištěnou vodu, pevná tel. linka. Suchý dům je přízemní, po rekonstrukci – nové střechy na všech objektech, nová dřevěná okna a dveře, podlahy keramické, případně koberec. Obývaná část (89 m2) má k dispozici 3+1 s koupelnou, WC, šatnou a spíží. K této části přiléhají další tři místnosti se samostatným vchodem ze dvora a průchodem z obývané části. Tato část je ve stadiu nedokončené rekonstrukce (81 m2). Sklípek přístupný ze spíže. Ve dvoře, který je ze tří stral obklopen domem a stodolami je velký ořešák (další ovocné stromy na zahradě). Každá ze dvou stodl má užitnou plochu cca 70 m2. Navazují na obytnou část domu. Čtvrtou stranu dvora tvoří neobývaný sousední objekt. Ze dvora je průchod na zahradu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
308 m²
cena:
4.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více