Prodej domu Ostatní bez realitky

Říčky u Brna, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/369673
Prodej domu 360 m² bez realitky, Říčky u Brna, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
9.990.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Samostatně stojící RD s možností podnikání,rekreačního nebo vícegeneračního bydlení,částečně podsklepen.Dominantní je příjemně prosvětlený prostor se schodištěm a galerií přes obě patra,krb s obytným prostorem,kvalitně vybaveným KK,jídelnou a výstupem na dvě zahradní terasy.Klidová část v 1.NP má ložnici,koupelnu a pracovnu s úložnými prostory.2.NP lze...
Samostatně stojící RD s možností podnikání,rekreačního nebo vícegeneračního bydlení,částečně podsklepen.Dominantní je příjemně prosvětlený prostor se schodištěm a galerií přes obě patra,krb s obytným prostorem,kvalitně vybaveným KK,jídelnou a výstupem na dvě zahradní terasy.Klidová část v 1.NP má ložnici,koupelnu a pracovnu s úložnými prostory.2.NP lze využívat jako samostatnou BJ.RD je klasického materiálového provedení s velmi dobrými tep.tech.vlastnostmi,velmi kvalitní jsou dřevěná okna,vnitřní a vnější dřevěné dveře,nadstandardní je provedení obkladů a dlažeb.Komfortní je teplovodní vytápění,nadstandardní je vybavení klimatizací s tep. čerpadly.Teplá voda je předehřívána slun.kolektory.Objekt je vybaven el.zabezpečením,je napojen na plynovod,vodovod,kanalizaci,slaboproud(včetně nízké sazby pro TČ).Dům je umístěn na ideálním pozemku 30x70m,možný průjezd do zahrady.Velmi pěkná zahrada je realizována jako vícefunkční,zónová,okrasná a odpočinková.Terasy jsou prosluněné s okrasnými stromy a keři vytvářející velmi pěkné posezení s výhledem do krajiny bez rušivých vlivů sousedních staveb.Rozlehlý pozemek umožňuje zřízení dalších staveb(garáží,zimní zahrady,bazénu,jezírka,atd.).Podsklepení pro své velmi dobré užitné vlastnosti a přístup i ze zahrady umožňuje netradiční využití(sauna,vinný sklípek,atd.).Okolí je velmi vhodné pro aktivní odpočinek-rybník s koupáním,upravené cesty pro cykloturistiku a lyžování.Ve sportovním areálu jsou tenisové kurty,hřiště pro míčové hry,fotbalové hřiště,dětské hřiště.Obec je obklopena lesy,velmi dobře komunikačně napojena na silnici I.tř. a dálnici.Je vybavena restaurací,obchodem a obecním úřadem s klubovnami a knihovnou.Obec je napojena na ČOV,ve vzdálenosti do 2 km je základní škola,zdravotní středisko,další obchody,restaurace,penzionáty,kostel,volnočasové aktivity(jezdecká stáj,sportoviště).Doprava do Brna IDS nebo 10 min. autem. Energet. tř. B.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
369673
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
360 m²
cena:
9.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
B
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více