Prodej pozemku bez realitky

Masarykova, Luby I, Karlovarský kraj

1.000.000 Kč

Popis

Místo k zamilování! Nabízíme neoplocený pozemek ke stavění na jižně kloněném svahu ve velmi klidné, svažené rekreační části s malebným výhledem, který leží na úpatí kopců Krušných Hor vedle turistické hraniční cesty. Na pozemku jsou zbytky kvalitních základů dvoupodlažního domu a malých hospodáčských staveb. Nabízejí se nesčetné možnosti pro architekturu budoucího domu a zahrady, pro sporty, nebo malé hospodářství. Dostatek výborné pramenité i povrchové lesní vody v samé blízkosti Františkových Lázní a Chebu. U pozemku je vodovodní řad, elektřina, kanalizace, ale hlavně slunce, lesy, svahy a čistý vzduch. Pouze Kč -1000,00/m2.. Dohoda možná.
Vzrostlé lípy a další i ovocné stromy na nivách s náletem biologicky zdravých původních rostlin na pozemku a okolí nabízejí poetický odpočinek a aktivity milovníků přírody, malého hospodářství, chovatelů psího spřežení a jeho útulku - výběr záleží jen na Vás. Cesta z vozovky až na pozemek je zpevněná. Je zde snadná možnost vybudovat pro začátek malé kempovací místo na parkování s přívěsem pro radost z dovolené a prázdnin.
Ve městečku na samých hranicích s Německem je golfové hřiště, cyklistická stezka, tratě pro milovníky mnoha přírodních letních a zimních sportů.
Spojení je modernizovaným rychlovlakem nebo po dálnici či rychlosilnici přes Cheb, potom už jen do 25 km vzdálenéých Lub po kvalitních asfaltových udržovaných cestách. Do necelé hodiny můžete být pohodlně autem z Lub přímo ve světoznámých Karlových Varech.
Pozemek představuje investici k zamilování, jak už naznačuje jméno krásně položeného historického hudebního městečka Luby.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 376473
Plocha: 1.374 m²
Cena: 1.000.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Luby
Městská část: Luby I
Typ vlastnictví: Osobní

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se vám mohl sám ozvat.

Poslat zprávu majiteli

Majitel byl naposledy přihlášen:
před 4 měsíci a 7 dny a 4 hodinami

Do oblíbených Z oblíbených Nahlásit inzerát

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se vám mohl sám ozvat.

Poslat zprávu majiteli

Majitel byl naposledy přihlášen:
před 4 měsíci a 7 dny a 4 hodinami

Do oblíbených Z oblíbených Nahlásit inzerát

8 602

Aktivních inzerátů
bez provize

11 821

Realizovaných obchodů
tento rok

578 046 166 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.