Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky
Rovečné, Kraj Vysočina

8.900.000 Kč

Popis

Z důvodu dosažení důchodového věku nabízím jako jediný vlastník přímo bez realitní kanceláře k prodeji statek na Vysočině včetně pozemků. Jedná se o původní selské stavení velmi citlivě, kompletně rekonstruované v letech 2003-2006.

V ceně nevelkého rodinného domu v bezduchém satelitu získáte oduševnělý objekt, ve kterém Vás budu všichni rádi navštěvovat.

Ať již budete využívat statek jako opravdu veliký rodinný dům, nebo jej budete z části pronajímat, jako to činila moje rodina, budete denně zažívat to, co ve městě člověk prostě nalézt nemůže.

Jedinečný objekt je situovaný v panenské přírodě Vysočiny, na Hornosvratecké vrchovině poblíž Vírské přehrady a je vedle bydlení i ideálním místem pro semináře a školení , marketingové akce, cvičení jógy, relaxační pobyty, pobyty dětí v přírodě, pobyty rodin s dětmi, pobyty seniorů, apod.

Objekt má vlastní restauraci a vinárnu, sklep, velký sál, uzavřený dvůr s terasou a pergolou, park se vzrostlou zelení, 2 parkoviště , 10 pokojů, 3 apartmány a byt správce. Součástí prodeje je veškeré vnitřní vybavení ( nábytek, elektronika, dekorace, vybavení kuchyně, bílá technika, aj.)

Z objektu neutíkám, pouze již na tak velký objekt nemám dech a rodina se angažuje v jiných oblastech. V obci zůstávám bydlet ve svém rodném domě.

Jelikož s novým vlastníkem budeme sousedé, objekt prodám pouze osobě, která prokáže dobré úmysly a zájem uchovat do kamene vložené hodnoty.

Uvedený kontakt je na mého syna.

Parametry

Dostupnost UPC:
Číslo inzerátu: 377608
Dispozice: Ostatní
Plocha: 1.086 m²
Cena: 8.900.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Rovečné
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Vybavený
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Nemoinspekt
Nechte si prověřit technický stav této nemovitosti nyní se slevou 10 %.
Reklama
Reklama

Mapa

6 681

Aktivních inzerátů
bez provize

15 265

Realizovaných obchodů
tento rok

906 892 147 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

8.900.000 Kč