Pronájem bytu 2+kk bez realitky

U Hostavického potoka, Praha - Hostavice

10.300 Kč + 3.700 Kč

Popis

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu můj byt 2 + kk, který se nachází v novostavbě v pěkné a klidné lokalitě Jahodnice, Praha 9 (u ulice Lomnická - viz novostavby společnosti SKANSKA: http://www.skanskareality.cz/index.php ).

Dobrá dostupnost MHD (BUS cca 1 min. pěšky, zastávka Lomnická, směry na stanice metra Palmovka, Hloubětín, Letňany a Depo Hostivař; popř. moderní vlaková linka "S" z Dolních Počernic do centra Prahy na Masarykovo nádraží - cca 25 minut, vč. chůze od bytu).

V dohledné době (do cca 9 měsíců) bude v blízkosti areálu postaven mj. supermarket.

Byt má rozlohu cca 51 m2 + balkón (4,5 m2), zahrnuje jednu sklepní kóji a jedno podzemní garážové stání (otevírání vrat na dálkové ovládání), nachází se ve 3. nadzemním podlaží (z 5 NP). Byt je čistý, zařízen novým nábytkem a novými spotřebiči (je pouze bez televize a pračky).

Měsíční nájemné navrhuji ve výši cca 10 300 Kč (tuto výši považuji za základ pro jednání, můžeme se samozřejmě dohodnout jinak) + poplatky za služby a energii (cca 3 700 Kč - jedná se o nově stanovené zálohy na poplatky, které jsou dle mého soudu příliš vysoké; uvidíme při prvním zúčtování v příštím roce).

Z důvodu zajištění závazku bychom sjednali kauci (její výše závisí na naší dohodě) vratnou po skončení nájemního vztahu. Nájemní vztah by byl na dobu určitou (délka nájmu podle dohody a s příp. automatickým obnovováním na sjednanou dobu za stejných podmínek, tj. včetně výše nájemného). Vzhledem k tomu, že byt je volný, mohl by nájemní vztah vzniknout "ihned".

Mojí podmínkou nájemního vztahu je být nekuřákem a nechovat v bytě "větší" domácí zvířata.

Konkrétní podmínky nájemního vztahu (vč. nájemného) můžeme - jak jsem již zmínil - ještě upravit. Osobně dávám přednost mít slušného nájemce před snahou o dosažení maximální výše nájemného. Nabízím slušné a korektní jednání po celou dobu nájemního vztahu se snahou o rozumnou dohodu v případě nějakých obtíží.

Jan Břeň; jan.bren@seznam.cz

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 37775
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 2+kk
Plocha 51 m²
Cena: 10.300 Kč
Poplatky: 3.700 Kč
Město: Praha
Městská část: Hostavice
Typ vlastnictví:
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 786

Aktivních inzerátů
bez provize

9 525

Realizovaných obchodů
tento rok

459 221 146 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem bytu 2+kk bez realitky

10.300 Kč + 3.700 Kč