Pronájem bytu 2+kk, 51 m² bez realitky

U Hostavického potoka, Praha - Hostavice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu můj byt 2 + kk, který se nachází v novostavbě v pěkné a klidné lokalitě Jahodnice, Praha 9 (u ulice Lomnická - viz novostavby společnosti SKANSKA: http://www.skanskareality.cz/index.php ).

Dobrá dostupnost MHD (BUS cca 1 min. pěšky, zastávka Lomnická, směry na stanice metra Palmovka, Hloubětín, Letňany a Depo Hostivař; popř....
Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu můj byt 2 + kk, který se nachází v novostavbě v pěkné a klidné lokalitě Jahodnice, Praha 9 (u ulice Lomnická - viz novostavby společnosti SKANSKA: http://www.skanskareality.cz/index.php ).

Dobrá dostupnost MHD (BUS cca 1 min. pěšky, zastávka Lomnická, směry na stanice metra Palmovka, Hloubětín, Letňany a Depo Hostivař; popř. moderní vlaková linka "S" z Dolních Počernic do centra Prahy na Masarykovo nádraží - cca 25 minut, vč. chůze od bytu).

V dohledné době (do cca 9 měsíců) bude v blízkosti areálu postaven mj. supermarket.

Byt má rozlohu cca 51 m2 + balkón (4,5 m2), zahrnuje jednu sklepní kóji a jedno podzemní garážové stání (otevírání vrat na dálkové ovládání), nachází se ve 3. nadzemním podlaží (z 5 NP). Byt je čistý, zařízen novým nábytkem a novými spotřebiči (je pouze bez televize a pračky).

Měsíční nájemné navrhuji ve výši cca 10 300 Kč (tuto výši považuji za základ pro jednání, můžeme se samozřejmě dohodnout jinak) + poplatky za služby a energii (cca 3 700 Kč - jedná se o nově stanovené zálohy na poplatky, které jsou dle mého soudu příliš vysoké; uvidíme při prvním zúčtování v příštím roce).

Z důvodu zajištění závazku bychom sjednali kauci (její výše závisí na naší dohodě) vratnou po skončení nájemního vztahu. Nájemní vztah by byl na dobu určitou (délka nájmu podle dohody a s příp. automatickým obnovováním na sjednanou dobu za stejných podmínek, tj. včetně výše nájemného). Vzhledem k tomu, že byt je volný, mohl by nájemní vztah vzniknout "ihned".

Mojí podmínkou nájemního vztahu je být nekuřákem a nechovat v bytě "větší" domácí zvířata.

Konkrétní podmínky nájemního vztahu (vč. nájemného) můžeme - jak jsem již zmínil - ještě upravit. Osobně dávám přednost mít slušného nájemce před snahou o dosažení maximální výše nájemného. Nabízím slušné a korektní jednání po celou dobu nájemního vztahu se snahou o rozumnou dohodu v případě nějakých obtíží.

Jan Břeň; jan.bren@seznam.cz
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
51 m²
cena:
10.300 Kč
poplatky:
3.700 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více