Prodej bytu 2+kk bez realitky

U Parku, Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/379227
Prodej bytu 2+kk, 68 m² bez realitky, U Parku, Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
1.250.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

PRODEJ - Nabízím suterenní byt s velkými okny s výhledem na soukromou, uzavřenou zahradu. Byt je 2 minuty chůze od největšího ostravského parku - Komenských sadů. V zimě teplo, v horkém letním dni příjemný chládek. Pokud rádi děláte pikniky na trávě, běháte nebo jezdíte na bruslích, tak je to pro Vás ideální lokace. Přitom 15 minut chůze do centra. 8 min chůze...
PRODEJ - Nabízím suterenní byt s velkými okny s výhledem na soukromou, uzavřenou zahradu. Byt je 2 minuty chůze od největšího ostravského parku - Komenských sadů. V zimě teplo, v horkém letním dni příjemný chládek. Pokud rádi děláte pikniky na trávě, běháte nebo jezdíte na bruslích, tak je to pro Vás ideální lokace. Přitom 15 minut chůze do centra. 8 min chůze na tramvaj.
Byt je atypický, spojen ze tří velkých sklepních prostor, má dokonce dva vchody. Je koncipován jako místo ideálně pro jednu až dvě osoby, kteří preferují spíše větší otevřený prostor, než několik menších pokojíků a kteří rádi se s přáteli posadí k velkému baru (2,7m dlouhý). Na záchodě, koupelně i v ložnici jsou zabudovány reproduktory ze stereo soustavy. Na tom, jaké zařízení bytu by bylo odvezeno a co by zůstalo se můžeme domluvit.
zobrazit celý popis
FOR SALE - I am offering a basement flat with big windows with a view to a private closed garden. The flat is 2 minutes walk from the biggest ostravian park - Komenske sady. Warm during winter, pleasantly cool during summer. If you like to make picnics on grass, run or skate on inlines than this is a perfect location for you. Still it is only 15 minutes walk from the city center. 8 minutes walk...
FOR SALE - I am offering a basement flat with big windows with a view to a private closed garden. The flat is 2 minutes walk from the biggest ostravian park - Komenske sady. Warm during winter, pleasantly cool during summer. If you like to make picnics on grass, run or skate on inlines than this is a perfect location for you. Still it is only 15 minutes walk from the city center. 8 minutes walk to tram. The flat is very atypical, merged from 3 big cellars, it even has two entrances. It is designed as an ideal place for one or two people who would appreciate large great space rather than a few smaller rooms and who like to sit down with friends at a great bar (2,7m long). There are speakers built-in at the WC, bathroom and sleeping-room connected to central stereo system.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
379227
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
68 m²
cena:
1.250.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
C
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více