Prodej pozemku 1.770 m² bez realitky

Rozstání u Moravské Třebové, Pardubický kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Atraktivní stavební parcela č. 79 v obci Rozstání o výměře 1770 m2. Rovinatý pozemek na kraji obce. Nádherná krajina hojně navštěvovaná cyklisty. V bezprostření blízkosti zastávek vlaku a autobusu. Sítě el. + voda v dosahu. Ke komerci či bydlení. Na pozemku je zbytek stavby č.p. 30 jiného majitele. V roce 2006 byl vydán demoliční výměr, ale obec na to nemá peníze....
Atraktivní stavební parcela č. 79 v obci Rozstání o výměře 1770 m2. Rovinatý pozemek na kraji obce. Nádherná krajina hojně navštěvovaná cyklisty. V bezprostření blízkosti zastávek vlaku a autobusu. Sítě el. + voda v dosahu. Ke komerci či bydlení. Na pozemku je zbytek stavby č.p. 30 jiného majitele. V roce 2006 byl vydán demoliční výměr, ale obec na to nemá peníze. Část stavby je již pryč, ale zbývaji cihly do výšky dvou metrů na části pozemku (materiel použitelný pro novou stavbu?). Nedaleko je plánovaný sjezd z R48. Sousední pozemky vlastní pozemkový fond, a může požádat o jejích koupi majitel eventuelní stavby na předmětném pozemku.
zobrazit celý popis
Attrative building block at the edge of the township of Rozstání. Size 1770 m2 with the eventual possibility of purchasing 2 adjacent block to make a total of 4500 m2. Attractive countryside very popular with recreational cyclists. Next to a bus stop and train stop.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.770 m²
cena:
700.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více