Pronájem nebytového prostoru 21 m² bez realitky

Starochodovská, Praha - Chodov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu volnou plně zařízenou místnost (ordinaci) v prostrorách soukromé kliniky CENTRUM PREVENCE v klidné části v Praze 4, na Chodově, nedaleko OC CHODOV. Možno využít jako ordinaci (součástí je i lehátko) ...např. pro psychologii, logopedii, fyzioterapii, (možno zapůjčit fyzioterapeutické elektrické lehátko RESI), konzultační místnost... atp....
Nabízíme k pronájmu volnou plně zařízenou místnost (ordinaci) v prostrorách soukromé kliniky CENTRUM PREVENCE v klidné části v Praze 4, na Chodově, nedaleko OC CHODOV. Možno využít jako ordinaci (součástí je i lehátko) ...např. pro psychologii, logopedii, fyzioterapii, (možno zapůjčit fyzioterapeutické elektrické lehátko RESI), konzultační místnost... atp. Zkolaudováno jako ordinace. Klinika se zabývá preventivní činností obecně a ideálně bychom rádi tuto tématiku zachovali. V tuto chvilku nabízí služby prevence a léčby bolesti zad, léčby nadváhy a obezity a prevenci stárnutí pokožky.

Místnost je to plně vybavená, k dispozici v ceně společné prostory (čekárna, recepce, wc invalidi, wc, šatna a kuchyňka. Velice krásné a příjemné prostředí splňující nároky i pro tu nejnáročnější klientelu. Součástí je i zahrada a soukromé parkoviště.

V místnosti jsou dvě okna a dále balkónové dveře se vstupem na parkoviště a zahradu, samozřejmostí je studená i teplá voda v místnosti (dřez), lednice, pc stůl, police, židle pro klienty, židle pro personál, lehátko (buď klasické nebo fyzio), kuchyňský koutek, šatní skříň. Velikost místnosti je 20,6 m2.
Soukromá klinika má své vlastní soukromé parkoviště a je bezbariérová.
Místnost je možné po dohodě i vyklidit.

Cena 9 000 Kč + DPH je za pronájem místnosti (ordinace) včetně pronájmu společných prostor, cena je bez záloh na energie. Zálohy vychází zhruba na 800 Kč + DPH za měsíc.

Volné nejdříve od 12/2016.

Pro více informací pište na email marie.bahenska@centrumprevence.cz
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
21 m²
cena:
9.000 Kč
poplatky:
800 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více