Pronájem domu 5+1 bez realitky

Burgerova, Roztoky - Žalov, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/3913
Pronájem domu 170 m² bez realitky, Burgerova, Roztoky - Žalov, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
30.000 Kč + 5.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

1/2 dvojdomu: Pronajmu 5 + 1 s garáží a terasou s fasádou z lícového zdiva, v anglickém stylu. V přízemí se nachází kuchyń s vestavěnými spotřebiči, velký obývací pokoj s krbem a vchodem na terasu, koupelna, WC a technická místnost - kotelna. Podlaha je z italských keramických dlaždic, pod kterými je instalováno podlahové topení napojené na nízkokondenzační...
1/2 dvojdomu: Pronajmu 5 + 1 s garáží a terasou s fasádou z lícového zdiva, v anglickém stylu. V přízemí se nachází kuchyń s vestavěnými spotřebiči, velký obývací pokoj s krbem a vchodem na terasu, koupelna, WC a technická místnost - kotelna. Podlaha je z italských keramických dlaždic, pod kterými je instalováno podlahové topení napojené na nízkokondenzační kotel.V klimatizovaném podkroví se nachází 4 ložnice a koupelna se sprchovým koutem Hüppe, WC a inteligentním elektrickým podlahovým topením s časovačem Devireg 550, v ložnicích jsou položeny plovoucí podlahy. Velký úložný prostor se nachází na půdě. Všechna okna v domě jsou vybavena elektrickými předokenními roletami, jejichž činnost je možno též centrálně ovládat a programovat. Pocit bezpečí zajistí alarm s možností nočního zastřežení přízemí za přítomnosti obyvatel domu v podkroví - samozřejmostí je příprava na připojení na pult centrální ochrany. V domě jsou rozvedeny anténní/satelitní zásuvky ve všech místnostech stejně tak jako zásuvky pro počítačovou síť. Jedním dálkovým ovladačem je možno otevírat vjezdová vrata a vrata do garáže. Od září 2008 odborně založena zahradnickou firmou zahrada. V domě zaveden optický kabel na vysokorychlostní internet a TV. K dispozici od 9/2017.

K nastěhování: 10/2017
zobrazit celý popis
1/2 of double dwelling house for rent: Newly built house 5 + 1 with garage and terrace with facade from fair-face brickwork, in the english style. In groundfloor you can find kitchen with built-in appliances, good-sized living room with fireplace and entrance to a terrace, bathroom with toilet and boiler room. The floor is made from italian ceramic tiles, under them is installed floor heating...
1/2 of double dwelling house for rent: Newly built house 5 + 1 with garage and terrace with facade from fair-face brickwork, in the english style. In groundfloor you can find kitchen with built-in appliances, good-sized living room with fireplace and entrance to a terrace, bathroom with toilet and boiler room. The floor is made from italian ceramic tiles, under them is installed floor heating connected to the low-temperature system boiler. In the air-conditioned first floor there are four bedrooms and bathroom with shower bath Hüppe, toilet and intelligent electrical heating with timer clock Devireg 550, bedrooms floors are from laminate floor (wood design). Large stowage space is available in attic. All windows are equiped by electrical window blinds with possibility of programming the action by central timer clock. Safety feeling is ensured by alarm device, with possibility to secure also only grandfloor for the case, when householder is present in the first floor – obviously there is a possibility to connect the house to the board of security service. In the house there are aerial/satellite sockets as well as sockets for PC net. One remote control can open the gate to the garden and garage gate, too. In the month of September 2008 gardeners outplanted herbage according to the landscape plan. Optical cable available for high-speed internet and TV, Available from 10/2017.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
3913
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
170 m²
cena:
30.000 Kč
poplatky:
5.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
Půjčka na vybavení Líbí se Vám tento pronájem a potřebujete peníze na vybavení domácnosti?

Zažádejte si online o Minutovou půjčku bez podmínek. Schválení do 3 minut. Poskytnutí půjčky je zdarma a bez poplatků.
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více