Prodej pozemku 650 m² bez realitky

Vodice, Prachatice, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám část pozemku v soukromém vlastnictví.

Pozemek se nachází v mírném svahu na okraji malé vsi poblíž Lhenic. Platným ÚP je pozemek určen k "bytové zástavbě venkovského charakteru". Pozemek je součástí louky s loukou s výhledem na kopce a lesy. Vzhledem k lokalitě a neporušenosti prostředí (CHKO Blanský les)se pozemek výborně hodí pro výstavbu rekreačního...
Prodám část pozemku v soukromém vlastnictví.

Pozemek se nachází v mírném svahu na okraji malé vsi poblíž Lhenic. Platným ÚP je pozemek určen k "bytové zástavbě venkovského charakteru". Pozemek je součástí louky s loukou s výhledem na kopce a lesy. Vzhledem k lokalitě a neporušenosti prostředí (CHKO Blanský les)se pozemek výborně hodí pro výstavbu rekreačního domku, možná je ale i stavba domu k trvalému bydlení. Vzdálenost od Č. Budějovic je 23 km. Na okraji pozemku teče potůček - nabízí se tedy možnost zbudování jezírka a jeho napájení vodou z potůčku. Elektřinu je nutno nechat přivézt, stávající trasa el. vedení je však v blízkosti hranic pozemku. Voda - vlastní pramen, na který je již napojen další objekt, pravděpodobně se tedy jedná o vodu pitnou. Kanalizace - není, nutný bude septik.

Prodám část pozemku s tím, že na zbytku pozemku hodlám postavit vlastní dům a hledám dobrého souseda. Proto prosím, aby mě nekontaktovali zprostředkovatelé, ale pouze přímí zájemci. Děkuji.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
650 m²
cena:
195.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více