Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Dobrovského, Praha - Holešovice

https://www.bezrealitky.cz/id/393283
Pronájem nebytového prostoru 35 m² bez realitky, Dobrovského, Praha - Holešovice, hlavní foto
Cena:
250 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme Vám možnost pronájmu místnosti o rozloze 35 m2 v 1. patře dětského klubu Malý Velký strom. Prostor je vhodný např. pro vzdělávací činnost - jazykové kurzy, výtvarné kurzy, hodiny zpěvu, klavíru (klavír je k dispozici), kytary aj., cvičení - joga, pilates, cvičení s dětmi, masáže, besedy, semináře. Vstup do 1. patra je samostatný po schodech. Na patře...
Nabízíme Vám možnost pronájmu místnosti o rozloze 35 m2 v 1. patře dětského klubu Malý Velký strom. Prostor je vhodný např. pro vzdělávací činnost - jazykové kurzy, výtvarné kurzy, hodiny zpěvu, klavíru (klavír je k dispozici), kytary aj., cvičení - joga, pilates, cvičení s dětmi, masáže, besedy, semináře. Vstup do 1. patra je samostatný po schodech. Na patře je oddělené sociální zařízení 2 x WC vč. příslušenství pro děti (WC redukce, nočníky). K dispozici je sezení pro 12 lidí, podložky na cvičení, polštářky. Máte zde možnost udělat si čaj či kávu.
Místnost k pronájmu je možné využívat každý všední den od 7.00-8.30 a 15:30-22:00. O víkendech je místnost k dispozici celý den. Aktuálně jsou volná pondělí, středy, pátky a víkendy.
Cena za pronájem místnosti je 250 Kč za 1 hodinu. Víkendová cena za celý den (sobota nebo neděle) je 1.400 Kč vč. poplatků za energie (o víkendu je možné domluvit hodinový pronájem za standardních podmínek). Po domluvě umíme pronajmout i celou školku.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
393283
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
35 m²
cena:
250 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více