Prodej pozemku bez realitky

Struhařov u Mnichovic, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/394692
Prodej pozemku 1.154 m² bez realitky, Struhařov u Mnichovic, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
2.296.460 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Tyto parcely se nachází v klidné části centra obce Struhařov, která leží v okrese Praha východ, cca 30 km od hlavního města Prahy a 11 Km od Říčan. V obci je plná občanská vybavenost, obchod s potravinami, restaurace, vinárna, obecní úřad, knihovna, cyklotrasy a mateřská školka, která se nachází přímo v ulici Spojovací (více podrobností na :...
Tyto parcely se nachází v klidné části centra obce Struhařov, která leží v okrese Praha východ, cca 30 km od hlavního města Prahy a 11 Km od Říčan. V obci je plná občanská vybavenost, obchod s potravinami, restaurace, vinárna, obecní úřad, knihovna, cyklotrasy a mateřská školka, která se nachází přímo v ulici Spojovací (více podrobností na : http://www.struharov.cz/obec.htm ). V obci jsou pěkné rybníky. V okolí obce se rozprostírá množství krásných lesů, v blízkosti jsou nádherné jevanské lesy, jejichž součástí je Státní přírodní rezervace Voděradské bučiny. Dopravu zde v rámci PID zajišťují autobusové linky č. 383 a 393.

Inženýrské sítě - elektrická přípojka, voda, kanalizace a kopaná studna je na pozemku.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
394692
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.154 m²
cena:
2.296.460 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více