Prodej domu 3+1 bez realitky

Diváky, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/399228
Prodej domu 1.121 m² bez realitky, Diváky, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
1.300.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám samostatně stojící dům 3+1 v Divákách u Brna - po celkové nedokončené rekonstrukci. Celková plocha pozemku 1 121 m2, obytná plocha 150 m2. V užívání sousední pozemky ve vlastnictví ČR a obce Diváky o celkové ploše 282 m2. Dům je nepodsklepený přízemní se šikmou střechou bez podkroví. V roce 1997 zahájena rekonstrukce - izolace proti zemní vlhkosti, nové...
Prodám samostatně stojící dům 3+1 v Divákách u Brna - po celkové nedokončené rekonstrukci. Celková plocha pozemku 1 121 m2, obytná plocha 150 m2. V užívání sousední pozemky ve vlastnictví ČR a obce Diváky o celkové ploše 282 m2. Dům je nepodsklepený přízemní se šikmou střechou bez podkroví. V roce 1997 zahájena rekonstrukce - izolace proti zemní vlhkosti, nové příčky, vybourán původní strop, nové nosné trámy. Nová dřevěná okna s izolačními dvojskly, nové dřevěné vstupní dveře (nutná renovace nátěru - „vyšisované od slunce“). Nové rozvody elektřiny v mědi, připravené odpady v kuchyni, koupelně a na WC, ostatní rozvody chybí. Ve většině místností jsou nové vnitřní omítky. Betonová podlaha. Na zahradě je roubená studna s čerpadlem, klenutý zemní sklep, ovocné a listnaté stromy. Nemovitost je vzdálena 30 km od Brna a 9 km od Hustopečí. Třída energetické náročnosti nebyla dosud určena, z tohoto důvodu je udávána nejnižší možná. RK nevolat! Cena 1 300 000,- + daň z nabytí nemovitých věcí. Kontakt - majitel: Lubomír Kapusta, 603 218 917, kapustova-j@seznam.cz.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
399228
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
1.121 m²
cena:
1.300.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více