Pronájem garáže bez realitky

Vlkova, Praha - Žižkov

https://www.bezrealitky.cz/id/403262
Pronájem garáže 10 m² bez realitky, Vlkova, Praha - Žižkov, hlavní foto
Cena:
2.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

nabízíme k pronájmu garážová stání ulici Vlkova v blízkosti stadionu Víktorky Žižkov a nedaleko nám. Jiřího z Poděbrad. Menší Garážový zakladač (18 parkovacích míst) umístěn ve vnitrobloku činžovního domů, kdy přístup je přes dálkově ovládaná vrata a na osobní čip, tudíž je velice nepravděpodobný přístup neoprávněných osob. Doporučujeme pro...
nabízíme k pronájmu garážová stání ulici Vlkova v blízkosti stadionu Víktorky Žižkov a nedaleko nám. Jiřího z Poděbrad. Menší Garážový zakladač (18 parkovacích míst) umístěn ve vnitrobloku činžovního domů, kdy přístup je přes dálkově ovládaná vrata a na osobní čip, tudíž je velice nepravděpodobný přístup neoprávněných osob. Doporučujeme pro bezpečné parkování v místě s nedostatkem parkovacího prostoru.
zobrazit celý popis
We rent a garage Vlkova street near the stadium Viktoria Zizkov and near us. George of Podebrady. Smaller Garage stacker (18 parking spaces) located in the courtyard of an apartment house where the access is via remote-controlled gates and passenger chip is therefore very unlikely to unauthorized persons. We recommend for safe parking with a lack of parking space.

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
403262
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
10 m²
cena:
2.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více