Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Lázně Bohdaneč, Pardubický kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/412895
Prodej nebytového prostoru 6.795 m² bez realitky, Lázně Bohdaneč, Pardubický kraj, hlavní foto
Cena:
4.200.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej bývalého areálu truhlářské provozovny/katru o celkové výměře 6.795m2, v k.ú. Lázně Bohdaneč, stávající z příslušenství a součástí objektu bývalého katru, zastavěná plocha 368m2, sušárny s dílnou zast. plocha 222m2, dílny zast.plochy 188m2 a skladové obloukové haly zast. plochy 360m2, včetně malé dílny. Voda - z vlastní studny, kanalizace - jímka,...
Prodej bývalého areálu truhlářské provozovny/katru o celkové výměře 6.795m2, v k.ú. Lázně Bohdaneč, stávající z příslušenství a součástí objektu bývalého katru, zastavěná plocha 368m2, sušárny s dílnou zast. plocha 222m2, dílny zast.plochy 188m2 a skladové obloukové haly zast. plochy 360m2, včetně malé dílny. Voda - z vlastní studny, kanalizace - jímka, elektřina - na hranici pozemku. Příjezd z veřejné komunikace i pro kamiony. Dle schváleného UP určeno pro veřejnou infrastrukturu a komerční zařízení malá a střední. REALITKY NEKONTAKTOVAT!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
412895
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
6.795 m²
cena:
4.200.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více