Prodej rekreačního objektu 500 m² bez realitky

Bartošovice v Orlických horách - Podlesí v Orlických horách, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Bývalý dům správce místního nábytkářského a dřevozpracujícího areálu ze 20. let 20. století se stal sídlem rodiny významného podnikatele a stavitele vodních děl z východních Čech. Nemovitost je situována v bezprostřední blízkosti přírodní hranice s Polskem při řece Divoké Orlice v chráněné krajinné oblasti. Nedaleko třípodlažního objektu vede celoročně...
Bývalý dům správce místního nábytkářského a dřevozpracujícího areálu ze 20. let 20. století se stal sídlem rodiny významného podnikatele a stavitele vodních děl z východních Čech. Nemovitost je situována v bezprostřední blízkosti přírodní hranice s Polskem při řece Divoké Orlice v chráněné krajinné oblasti. Nedaleko třípodlažního objektu vede celoročně udržovaná silnice ve směru Deštného v Orlických horách a česko-polského přechodu v Bartošovicích. Nejbližší civlizací je 2km vzdálená obec Neratov s poutním kostelem Nanebevzetí Panny Marie případně opačným směrem lyžařský vlek Černá Voda. K nemovitosti náleží pozemky o rozloze asi 5.000 m2. Dvě nadzemní podlaží jsou zachována prakticky v původním stavu. Přízemí bylo přebudováno, půdní prostor nevyužíván. Vybaveno nábytkem a kachlovými kamny včetně možnosti rozvodu tepla původní technologií.
K celé stavbě jsme nalezli původní dokumentaci, která může pomoci při stanovení rozpočtu ke komplexní rekonstrukci do původního stavu. Naše odhady cca 2-4 mil. Kč. Elektřina a voda zavedeny, koupelna a WC v každém podlaží. Telefonní přípojka a internet k dispozici na hranici pozemku.
Ideální jako venkovské sídlo pro velkou rodinu, vášnivé dobrodruhy, milovníky přírody, rybáře nebo lyžaře (3 významná lyžařská střediska do vzdálenosti 15 km). Případně vhodné pro investiční záměr ve smyslu komerčního využití. Objekt je v dobrém stavu a ihned využitelným k obývání nebo rekreaci. Prohlídka možná kdykoliv, jsme v sousedství. Pro více info nebo foto - využijte ideálně email nebo telefon.
zobrazit celý popis
Former residency one°s famous business man tooks place in wilderness of Orlicke mountains, that are significant with almost maiden nature. Alongside leads all year maintained path leaving the opportunity to cross broder into Poland, visit one of 3 ski resorts in region (max. 10 miles) or take trips around both countries with special nature sceneries and fun possiblities. This estate consist of...
Former residency one°s famous business man tooks place in wilderness of Orlicke mountains, that are significant with almost maiden nature. Alongside leads all year maintained path leaving the opportunity to cross broder into Poland, visit one of 3 ski resorts in region (max. 10 miles) or take trips around both countries with special nature sceneries and fun possiblities. This estate consist of two above ground floors, that were saved in authentic image and every has useful area of 150 sq.m. Water, electricity inhouse apparent. Nearby flows clean river giving the opportunity to swim or fish. Nearest village Neratov with beautifuly reconstructed church is about 2km away. In the neighborhood there are 3 origin estates from 19. century. Ideal place for recreation, residency for big family or investment opportunity.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
500 m²
cena:
3.300.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více