Prodej domu 403 m² bez realitky

Muchova, Brno - Černá Pole, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám,
samostatně stojící vilu postavenou v roce 1894 ve městě Brně v klidné části Černých Polí, na ulici Muchova č.or. 25
(od roku 1891 Gutenbergova, od r. 1919 Zelená, od r. 1939 Gutenbergova, od r. 1946 Muchova ). Jedná se o ojedinělou příležitost koupě vily v reprezentativním místě v blízkosti vily Tugendhat, která je jako jediná památka moderní architektury...
Prodám,
samostatně stojící vilu postavenou v roce 1894 ve městě Brně v klidné části Černých Polí, na ulici Muchova č.or. 25
(od roku 1891 Gutenbergova, od r. 1919 Zelená, od r. 1939 Gutenbergova, od r. 1946 Muchova ). Jedná se o ojedinělou příležitost koupě vily v reprezentativním místě v blízkosti vily Tugendhat, která je jako jediná památka moderní architektury v České republice zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.  Na vile kromě udržovacích prací proběhla hlavní oprava v roce 1969, kde došlo k přístavbě patra do dvorního traktu a výměně oken . V roce 1975 byla postavena samostatná garáž ve dvorním traktu. Po roce 2003 proběhla oprava všech částí domu od suterénu až po venkovní fasády, stavba altánu a rekonstrukce garáže, výměny všech rozvodů i přípojek . V domě se nachází dva byty. Přízemní 3+1 a v patře 4+1.
Vila je z jedné třetiny podsklepená a zde se nachází přívod plynu, vody včetně měření hlavního i podružného a sklep se třemi samostatnými místnostmi. Garáž je situovaná do zatravněné zahrady s altánem. Cena k jednání. Informace u majitele tel:777600656.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
403 m²
cena:
0 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více