Prodej pozemku bez realitky

Wintrova, Jesenice u Rakovníka, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/422205
Prodej pozemku 838 m² bez realitky, Wintrova, Jesenice u Rakovníka, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
530 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji stavební parcelu pro stavbu rodinného domu v Jesenici u Rakovníka. Parcela se nachází blízko centra obce v ulici Wintrova v dostatečné vzdálenosti od frekventovaných silnic aby zde bydlení nebylo rušeno nadměrnou dopravou. Jesenice je známou rekreační oblastí s mnoha rybníky necelých 20 km od Rakovníka, 50 km od Plzně, 60 km od Karlových Varů a 80 km od...
Nabízíme k prodeji stavební parcelu pro stavbu rodinného domu v Jesenici u Rakovníka. Parcela se nachází blízko centra obce v ulici Wintrova v dostatečné vzdálenosti od frekventovaných silnic aby zde bydlení nebylo rušeno nadměrnou dopravou. Jesenice je známou rekreační oblastí s mnoha rybníky necelých 20 km od Rakovníka, 50 km od Plzně, 60 km od Karlových Varů a 80 km od Prahy a je zde plná občanská vybavenost- obchody - připravuje se otevření multikulturního domu, vlaková a autobusová zastávka, hezká škola a školka. V současné době je k dispozici parcela ( viz označení na mapě ) o výměře 838 m2 určená k zastavění rodinným či rekreačním domem. Tato parcela je přístupná po veřejné asfaltové komunikaci s chodníkem, má elektroměrový domek a nové přípojky vody a kanalizace vyvedené až do předmětné parcely.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
422205
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
838 m²
cena:
530 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více