Prodej domu 150 m² bez realitky

Haklova, Hořice v Podkrkonoší, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme prodej dvoupodlažního koncového řadového rodinného domu v Hořicích v Podkrkonoší.
Nemovitost je přístupná po nově zpevněné komunikaci a je připojena na všechny veřejné rozvody inženýrských sítí ve městě.
RD se nachází v klidné vilové městské čtvrti s nedalekým Sochařským parkem U svatého Gotharda a také Smetanových sadů. V blízkosti se...
Nabízíme prodej dvoupodlažního koncového řadového rodinného domu v Hořicích v Podkrkonoší.
Nemovitost je přístupná po nově zpevněné komunikaci a je připojena na všechny veřejné rozvody inženýrských sítí ve městě.
RD se nachází v klidné vilové městské čtvrti s nedalekým Sochařským parkem U svatého Gotharda a také Smetanových sadů. V blízkosti se nachází školská zařízení. Vzdálenost do centra města cca 10 min. chůzí. Veškerá občanská a dopravní obslužnost v dosahu.
Vstup RD je řešen verandou.
V přízemí je situována: Rozlehlá kuchyň s přilehlým obývacím pokojem a menší pokojem, koupelnou, toaletou, spižírnou, schodišťovou chodbou, vstupní verandou a vstupem do sklepa.
V patře se nachází dispozice 4 pokojů: 2x velké pokoje, 1x malý pokoj, 1x kuchyňka, 1x úložný prostor s možností vybudování koupelny a toalety v patře, a vstup na půdu, kde je možné provést půdní vestavbu. Podsklepeno ze cca 1/3 (kotel, uhelna, skladový prostor).
RD je napojen na všechny inženýrské sítě, včetně nové plynové přípojky. Nyní je řešen ohřev vody el. bojlerem, veř. vodovod i kanalizace, el. 230/400 V, 2x komín, ústřední topení kotlem na pevná paliva. Zaveden tel., kabel. tv.
Orientace RD V-S-Z
K RD náleží pozemek o celkové výměře 580 m2 (zastavěná plocha RD + nádvoří 212 m2, garáž a prádelna s nádvořím 38 m2, dřevěnou kůlnou…). Plocha zahrady je 330 m2 nacházejí se zde vzrostlé stromy a jiné rostliny. Zahrada je orientována na JZ. Rozměry domu cca 9,5 x 10,4 m, užitná plocha RD cca 160-170m2.
Díky koncovému uspořádání řadového domu je součástí vjezd na pozemek - šíře 2,3m (z důvodu vjezdu do garáže)
Původní stavba z roku 1928, v průběhu let 1965 až 1992 byla stavebně přistavována a upravována.
Více informací při osobním jednání. Výslovně si nepřejeme být kontaktováni zprostředkovateli (např. RK), pouze koncovými zájemci.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
150 m²
cena:
1.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více