Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Hůlkova, Praha - Kbely

https://www.bezrealitky.cz/id/423216
Pronájem nebytového prostoru 255 m² bez realitky, Hůlkova, Praha - Kbely, hlavní foto
Cena:
16.575 Kč + 3.825 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu skladový prostor o velikosti 255 m2 v areálu v Letňanech. Jedná se o velkou místnost, 2x kancelář, sociální zařízení. Prostory jsou ve zvýšeném přízemí, je zde rampa. Elektrická energie a voda hrazená podle spotřeby, teplo hrazeno poměrnou částkou spotřeby v budově. Možnost parkování. Areál je v dostupné blízkosti Vysočanské radiály a...
Nabízíme k pronájmu skladový prostor o velikosti 255 m2 v areálu v Letňanech. Jedná se o velkou místnost, 2x kancelář, sociální zařízení. Prostory jsou ve zvýšeném přízemí, je zde rampa. Elektrická energie a voda hrazená podle spotřeby, teplo hrazeno poměrnou částkou spotřeby v budově. Možnost parkování. Areál je v dostupné blízkosti Vysočanské radiály a rychlostní komunikace R8, vstup do areálu je přes vrátnici. Požadujeme kauci. Kontakt v případě zájmu: email: dagmar.vavrova@codeco.cz, tel.: +420 602 610 041.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
423216
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
255 m²
cena:
16.575 Kč
poplatky:
3.825 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více