Prodej domu 6+1 bez realitky

Březolupy, Březolupy, Zlínský kraj

3.950.000 Kč

Popis

Řadový RD 6+2 s garáží v Březolupech u Uherského Hradiště, v centru obce s veškerou občanskou vybaveností – vše v docházkové vzdálenosti. Zajímavě řešen – výhodná nabídka.
RD je zajímavě řešen a může být využíván jako dvoubytovka s 2+1 v přízemí a 4+1 v 1.NP + 2xbalkon a terasa, nebo také pro podnikání (v 1.NP byt a v přízemí sídlo firmy. RD byl postaven před 25 lety z kvalitních CD bloků, nosné vnitřní zdivo z plných pálených cihel. Střecha sedlová s perfektní zdravou vazbou, krytina pálená taška. Půdní prostor není využíván – možnost půdní vestavby. RD je perfektně udržován, bez závad. Na zahradě venkovní posezení, zděná garáž s dílnou, samostatný sklep a sušárna na ovoce. Celý dvůr je naprosto diskrétní. RD napojen na obecní vodovod, před domem je i vlastní studna, taktéž na obecní kanalizaci, plyn v RD s kotlem ústředního vytápění a ohřevem teplé vody. Elektro 230/380 V, Telefon přípojka, internet v domě. Na dvůr navazuje zahrada s již zmíněným příslušenstvím. NUTNO VIDĚT !

Obec Březolupy je dobře a hlavně strategicky umístěna mezi krajským městem Zlín (14km) zadní silnicí na Březnici bez křižovatek a dopravních kolapsů až do Uh. Hradiště (12km) s výborným autobusovým spojením vč. expresu Zlín – Praha. Z Uh. Vhodné skutečně i pro podnikání. V obci samé veškerá občanská vybavenost jako škola až do 9. stupně, školka, zdravotní středisko, pošta, 2x obchodní síť Jednota, 3x hostinec vč. Koliby a autokempu, Kostel a OÚ.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 42420
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 6+1
Plocha 237 m²
Cena: 3.950.000 Kč Chci hypotéku
Město: Březolupy
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 2
Balkón: Ano
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 727

Aktivních inzerátů
bez provize

9 134

Realizovaných obchodů
tento rok

438 409 858 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 6+1 bez realitky

3.950.000 Kč