Prodej domu 3+1 bez realitky

Onšov, Kraj Vysočina

https://www.bezrealitky.cz/id/426353
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodej rodinný dům – hrubou stavbu, v malebné vesničce na rozhraní Vysočiny a středních Čech. Zastavěná plocha je cca 87 m2, plánovaná užitná plocha bez garáže a dílny cca 128 m2. Jedná se o RD ze smíšeného zdiva, na kterém byla v roce 2006 započata rozsáhlá celková rekonstrukce. V jejím rámci byly provedeny kompletně nové elektroinstalace (měď),...
Nabízíme k prodej rodinný dům – hrubou stavbu, v malebné vesničce na rozhraní Vysočiny a středních Čech. Zastavěná plocha je cca 87 m2, plánovaná užitná plocha bez garáže a dílny cca 128 m2. Jedná se o RD ze smíšeného zdiva, na kterém byla v roce 2006 započata rozsáhlá celková rekonstrukce. V jejím rámci byly provedeny kompletně nové elektroinstalace (měď), rozvody vody a odpadu (plast), hydroizolace, kdy byl pod podlahovým betonem použit systém polypropylenových profilů Iglu zajišťující dokonalé odvětrávání, dále byly vyměněny dveře a okna včetně parapetů. Nové dveře a okna jsou plastová. Dále byla provedena výměna komína (systém Schiedel), střešní krytiny, okapů a svodů (měď). Dům je připojen na obecní kanalizaci a v domě je přípojka na obecný vodovod. Na pozemku je rovněž kopaná studna s užitkovou vodou. Dům je dispozičně plánován jako 3+1 nebo 4+1. V přízemí jsou dva pokoje plánovány jako kuchyň s jídelním koutem a vstupem na terasu a obývací pokoj se vstupem do přední části pozemku. Dále je v přízemí připraven prostor pro koupelnu a pro samostatné WC a prostor pro vybudování schodiště do patra. V celém přízemí je podlahové elektrické topení, podlaha je betonová. V obývacím pokoji je rovněž přípojka na klimatizaci. V patře byly plánovány dva pokoje, případně jeden velký nerozdělený pokoj. Pozemek o celkové výměře 1286 m2 je neoplocený a je rozdělen na zadní a přední část. V přední časti je v projektu plánována dílna s garáží. Elektroinstalace pro přípojku pro dílnu a garáž jsou již připraveny. V obou částech zahrady jsou vysazeny ovocné stromy. K dispozici je stavební povolení platné do konce roku 2017 a projekt rekonstrukce. Dům se nachází cca 8 km od sjezdu dálnice D1 směr Praha a cca 14 km směr Brno (Praha 86 km, Brno 130 km). Obec nabízí velice příjemné prostředí pro bydlení nebo rekreaci, zvlášť pro ty, kteří hledají klid, čisté ovzduší a únik z ruchu města. Kompletní občanská vybavenost se nachází v obci Košetice vzdálené cca 3,5 km. V okolí se nacházejí cyklotrasy a turistické trasy, možnost návštěvy kulturních památek (klášter Želiv atd.). Okolní lesy poskytují možnost houbaření. Nedaleko je možnost koupání či rybaření na Martinickém rybníku (cca 2 km), nebo na ÚN Trnávka (cca 14 km). Obcí protéká pstruhový revír Martinický potok. Tel. 776 793 582.
Při rychlém jednání výrazná sleva.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
426353
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
128 m²
cena:
1.599.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více