Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Štúrova, Praha - Krč

https://www.bezrealitky.cz/id/426562
Pronájem nebytového prostoru 90 m² bez realitky, Štúrova, Praha - Krč, hlavní foto
Cena:
30.958 Kč + 4.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Přenecháme zavedené Solární a Fit slim studio ve strategické lokaci na Praze 4 Krč. Studio funguje cca 10 let a má svoji stálou klientelu.Bez nutnosti jakýchkoliv investic. Vybavení: 4* Ergoline turbo, Vacu Activ, Vibra Activ, Rolletic, Infrasauna, Přístrojová lymfodrenáž. Nájemní smlouva do roku 2021 s možností bezproblémového prodloužení, byla již dvakrát...
Přenecháme zavedené Solární a Fit slim studio ve strategické lokaci na Praze 4 Krč. Studio funguje cca 10 let a má svoji stálou klientelu.Bez nutnosti jakýchkoliv investic. Vybavení: 4* Ergoline turbo, Vacu Activ, Vibra Activ, Rolletic, Infrasauna, Přístrojová lymfodrenáž. Nájemní smlouva do roku 2021 s možností bezproblémového prodloužení, byla již dvakrát prodlužována. 1 zaměstnanec na HPP. Přímí majitelé. V případě neznalosti prostředí solárního opalování se vším v začátcích pomúžeme, zaučíme a zaškolíme. Přenecháváme z důvodu potřeby investice do jiného projektu. Detailní informace včetně výše odstupného při osobní schůzce. Spěchá.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
426562
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
90 m²
cena:
30.958 Kč
poplatky:
4.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více