Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Štúrova, Praha - Krč

https://www.bezrealitky.cz/id/426562
Pronájem nebytového prostoru 90 m² bez realitky, Štúrova, Praha - Krč, hlavní foto
Cena:
30.958 Kč + 5.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Přenechám pronájem zavedeného Solárního a Fit slim studia ve strategické lokaci na Praze 4 Krč. Studio funguje cca 10 let, má svoji stálou klientelu, celoročně ziskové, bez nutnosti jakýchkoliv investic. 4* Ergoline turbo, Vacu Activ, Vibra Activ, Rolletic, Infrasauna, Přístrojová lymfodrenáž. Vše je naprosto funční a bez závad. Studio prošlo tento rok kontrolami z ŽÚ,...
Přenechám pronájem zavedeného Solárního a Fit slim studia ve strategické lokaci na Praze 4 Krč. Studio funguje cca 10 let, má svoji stálou klientelu, celoročně ziskové, bez nutnosti jakýchkoliv investic. 4* Ergoline turbo, Vacu Activ, Vibra Activ, Rolletic, Infrasauna, Přístrojová lymfodrenáž. Vše je naprosto funční a bez závad. Studio prošlo tento rok kontrolami z ŽÚ, ČOI, Hygieny a Inspektorátu práce, vše je zcela bez jakýchkoliv problémů. Nájemní smlouva do roku 2021 s možností bezproblémového prodloužení, byla již dvakrát prodlužována. Cena za pronájem je 30.958 Kč bez DPH, poplatky cca 5.000 Kč, zálohy na elektřinu 13.100 Kč. Za přenechání požaduji odstupné. Velmi výhodná investice. Přímý majitel. V případě neznalosti prostředí solárního opalování se vším v začátcích pomohu, zaučím, zaškolím a po určitou dobu budu se vším nápomocen. Přenechávám z důvodu potřeby investice do jiného projektu. Detailní informace při osobní schůzce. Spěchá.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
426562
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
90 m²
cena:
30.958 Kč
poplatky:
5.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více