Prodej domu 3+1 bez realitky

Vonoklasská, Roblín, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/429160
Prodej domu 1.836 m² bez realitky, Vonoklasská, Roblín, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
3.700.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve Středočeském kraji v obci Roblín v blízkosti Prahy. Pozemek o celkové výměře 1836 m2 disponuje domem se stodolou (nutná rekonstrukce) o rozměrech 619 m2 (zastavěná plocha s nádvořím) a zahradou o rozměrech 1217 m2. Dispoziční řešení obyvatelné části domu je 3+1 v přízemí a půdní prostory, které je možné přestavět na...
Nabízíme k prodeji rodinný dům ve Středočeském kraji v obci Roblín v blízkosti Prahy. Pozemek o celkové výměře 1836 m2 disponuje domem se stodolou (nutná rekonstrukce) o rozměrech 619 m2 (zastavěná plocha s nádvořím) a zahradou o rozměrech 1217 m2. Dispoziční řešení obyvatelné části domu je 3+1 v přízemí a půdní prostory, které je možné přestavět na obyvatelné. Obytné místnosti jsou nyní prakticky vyklizeny a připraveny k rekonstrukci. Objekt má vlastní studnu, přípojku elektřiny a plynové topení. Vodovodní řad je nyní v rámci obce budován, odpad je sveden do jímky na pozemku. Velikost a tvar zahrady jsou ideální pro budoucí rozdělení nebo výstavbu dalšího domu. Na zahradě je mnoho vzrostlých ovocných stromů.

Dům se zahradou se nachází na okraji obce v blízkosti lesa. Roblín se nachází pouhých 5 km od Černošic a 8 km od Prahy-Radotína. Doprava autobusem pouhých 10 minut na vlakové nádraží v Černošicích a 20 minut na vlakové nádraží v Praze-Radotíně. Spojení automobilem na metro B stanice Zličín je 16 minut. Okolí obce nabízí ideální podmínky pro pěší nebo cyklo výlety v přírodě.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
429160
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
1.836 m²
cena:
3.700.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
F
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více