Prodej domu 64 m² bez realitky

Havlíčkův Brod - Jilemník, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Zajímavě umístěný RD v klidném a čistém prostředí přírodního charakteru, obklopený zelení, v sousedství rybníka, v chráněné údolní poloze pod vlastní skálou. Nachází se při jižním okraji osady Jilemník, cca 8 km od centra Havlíčkova Brodu. Dopravní spojení busem a autem od HB, příjezd k objektu je po částečně zpevněné cestě. Objekt je vhodný k...
Zajímavě umístěný RD v klidném a čistém prostředí přírodního charakteru, obklopený zelení, v sousedství rybníka, v chráněné údolní poloze pod vlastní skálou. Nachází se při jižním okraji osady Jilemník, cca 8 km od centra Havlíčkova Brodu. Dopravní spojení busem a autem od HB, příjezd k objektu je po částečně zpevněné cestě. Objekt je vhodný k bydlení i k rekreaci. Vyžaduje celkovou rekonstrukci.
RD je přízemní, nepodsklepený, střecha sedlová s půdou přístupnou zvenčí, přístavba kryta plochou střechou. Původní stavba z r. 1927 je z kamenného zdiva, přístavba a vnitřní stěny cihelné (rekonstrukce 1970). Obsahuje byt 2+1 s příslušenstvím: pokoj 20,4 m2, ložnici 16 m2, kuchyni 9,1 m2, verandu 10,5 m2, koupelnu s WC 4,0 m2 a spíž 3,4 m2. U domu je samostatná garáž o podlahové ploše 17 m2.
Elektroinstalace 1 fázová, 15 A. Voda vlastní ze studny. Kanalizace - jímka k vyvážení.
Zastavěná plocha RD činí 87 m2, garáže 22 m2. Celková plocha funkčního souboru pozemků je 917 m2, z toho stavební parcely činí 280 m2, ostatních parcely 637 m2. Společně s tímto souborem pozemků a staveb se prodává přímo navazující menší pole - parcela o ploše 4271 m2, orná půda v I. třídě dle klasifikace BPEJ.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+1
plocha:
64 m²
cena:
580.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více