Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Inzerát již není v nabídce

Prodej chaty, chalupy 3+kk • 140 m² bez realitkyMokrovraty - Mokrovraty, Středočeský kraj

Mokrovraty - Mokrovraty, Středočeský krajČástečně vybaveno
Cena1 200 000 Kč

Tato nemovitost již od 4 802 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.


Prodej chaty 3+kk v Mokrovratech, okr. Dobříš. CP 1624 m2. Pozemek parc.č. 384/42 (771m2) a přiléhající p.č. 384/40 (833 m2) v k.ú. Mokrovraty.

Na pozemku parc.č. 384/42 se nachází vrt a studna, na pozemku p.č. 384/40 studna. Na pozemku parc.č. 384/42 se nachází dále kůlna na zahradní nářadí a chata o zastavěné ploše 40m2 (v přízemí veranda, kuchyňka, obývací pokoj, v podkroví v 1NP dvě ložnice). Na obou pozemcích se nacházejí vzrostlé dřeviny, a dvě rekreační chaty, obě se samostatnými přípojkami elektřiny. Přístup možný celoročně autem.

Dřevěná chata na zděné podezdívce. V přízemí posezení na vnitřní verandě, kuchyňský kout s obývacím pokojem. Schodiště do podkroví, 2 místnosti. Na pozemku umístěna druhá cihlová chata s dřevěnou verandou, není dlouhodobě využívána. Zahrada v rovině se vzrostlými stromy, zahradním domkem. 2x vrtaná studna a 1x kopaná. Možno využít pozemek na stavbu rekreačního objektu s celoročním bydlením. Mokrovraty 7 km od Dobříše, nájezd na D4, Praha 30 km. Přímý prodejce

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu430790
Dispozice3+kk
VybavenoČástečně
Konstrukce budovyDřevostavba
Užitná plocha140
UmístěníKlidná část
VlastnictvíOsobní
Cena za jednotku8 571 Kč / m2
Nemoreport

Vybíráte ?

Mějte jistotu, že máte všechny důležité informace!

Co tato nemovitost nabízí?

Hypoteční kalkulačka

let

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.