Prodej domu 2+1 bez realitky

Spálov, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/431645
Prodej domu 160 m² bez realitky, Spálov, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
650.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Předmětem prodeje je rodinný dům č.p. 71, který je součástí pozemku parc. č. st. 173 v k.ú. Spálov evidovaný na LV č. 164.

Rodinný dům má dvě nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží. Původní část rodinného domu byla postavena v polovině 19. století, která byla částečně rekonstruována v 60. letech 20. století. Základy jsou kamenné. Konstrukční systém...
Předmětem prodeje je rodinný dům č.p. 71, který je součástí pozemku parc. č. st. 173 v k.ú. Spálov evidovaný na LV č. 164.

Rodinný dům má dvě nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží. Původní část rodinného domu byla postavena v polovině 19. století, která byla částečně rekonstruována v 60. letech 20. století. Základy jsou kamenné. Konstrukční systém nadzemních podlaží je zděný. Krov je dřevěný sedlový zastřešený pálenou krytinou. Okna jsou původní dřevěná špaletová. Dveře jsou původní dřevěné. Podlahy jsou prkenné, nášlapnou vrstvou je PVC v kuchyni a pokoji, keramická dlažba v chodbě a sociálním zázemí. Vytápění je zajištěno akumulačními kamny nebo ústředním teplovodním topením, které je napojené na kotel na tuhá paliva. V prvním nadzemním podlaží se nachází vstupní chodba se schodištěm do druhého nadzemního podlaží, dále kuchyň, pokoj, sociální zázemí a spíž. V kuchyni jsou kamna na tuhá paliva. Příprava teplé užitkové vody je zajištěna elektrickým bojlerem. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází pokoj a vchod na půdu resp. podkroví. Podkroví je propojeno s půdou rodinného domu. Na části půdorysu je rodinný dům podsklepený. Ve sklepě se nachází studna a vodovodní čerpadlo. K přístavbě dále přiléhá hospodářské stavení zřejmě ze 40. let 20. století, které je s domem propojeno a je zde vstup do podzemního podlaží, bývalého velkého chlévu, samostatných chlívků a ke stodole. Hospodářské stavení má i vlastní vstup a vjezd. Stavení je dřevěné, zastřešené sedlovou střechou. V hospodářském stavení se nachází sklad dřeva a hospodářského nářadí, případně lze užívat jako garáž.
K domu přiléhá zděná přístavba z 60. let 20. století, ve které se nachází schodiště do podkroví.
K domu dále přiléhá hospodářské stavení zřejmě ze 40. let 20. století, které je s domem propojeno a je zde vstup do podzemního podlaží, bývalého velkého chlévu, bývalých samostatných chlívků a ke stodole. Hospodářské stavení má i vlastní vstup a vjezd. Stavení je částečně zděné a částečně dřevěné, zastřešené sedlovou střechou. V hospodářském stavení se nachází sklad dřeva a hospodářského nářadí, případně lze užívat jako garáž.
K hospodářskému domu přiléhá dílna a bývalý výměnek ze 40. let 20. století. Výměnek je napojený na rozvody elektřiny, vody a kanalizace.

Dům je napojený na veřejné rozvody vody a kanalizace. Dům je napojený na třífázový rozvod elektrické energie.
Dům je v původním technickém stavu se zanedbanou údržbou.

Rozpis užitných ploch jednotlivých místností a plánek podlaží viz foto.

Prohlídky po dohodě v sobotu nebo neděli.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
431645
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+1
plocha:
160 m²
cena:
650.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více