Prodej domu 454 m² bez realitky

Vlčkovice v Podkrkonoší - Dolní Vlčkovice, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám rozestavěný rodinný dům z podstatné části už hotový, před dokončením, v obci Vlčkovice v Podkrkonoší, části obce Dolní Vlčkovice. Dům je podsklepený, se střešní krytinou z betonové tašky, dřevěná okna a vstupní dveře na zakázku. Dům je připravený na instalaci podlahového topení. Zateplení domu je provedeno 8 cm perlitu s vápnem mezi vrstvami cihel....
Prodám rozestavěný rodinný dům z podstatné části už hotový, před dokončením, v obci Vlčkovice v Podkrkonoší, části obce Dolní Vlčkovice. Dům je podsklepený, se střešní krytinou z betonové tašky, dřevěná okna a vstupní dveře na zakázku. Dům je připravený na instalaci podlahového topení. Zateplení domu je provedeno 8 cm perlitu s vápnem mezi vrstvami cihel. Dům má přípojku na elektřinu, plyn a telefon. Vnitřní dispozice domu obsahují: sklep, 2 koupelny, kuchyň, velký obývací pokoj, ložnice, 2 pokoje, vstupní hala, terasa zčásti zakrytá a zčásti nezakrytá. Uvnitř je hotový rozvod vody, u domu je studně a jímka na dešťovou vodu, elektřina je rozvedena prozatím ve sklepě a v přízemí.
Dům se nachází v klidné části obce, poblíž potoka a v rozumné vzdálenosti od silnice, na zastavěné rozloze pozemku 169 m2. V obci je obecní úřad, pošta, restaurace, prodejna potravin, kostel, pravidelné autobusové spojení.
Součástí prodeje jsou i okolní pozemky o celkové rozloze 3 245 m2.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
454 m²
cena:
2.100.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více