Prodej pozemku bez realitky

Novosibřinská, Praha - Újezd nad Lesy

https://www.bezrealitky.cz/id/434992
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodáme (přímý majitel-bez provize) hezký stavební pozemek v obci Květnice.Těsně za Újezdem nad lesy(100m)-hranicí Prahy, na stavbu rodinného domu, či na investici. Nedaleko Mlýnský rybník, Klánovický les, cyklostezky,krásná příroda. Pozemek má všechny sítě na pozemku: (el,plyn,voda,kanalizace). Možno okamžitě stavět, buď na stavební povolení, nebo i pouze na...
Prodáme (přímý majitel-bez provize) hezký stavební pozemek v obci Květnice.Těsně za Újezdem nad lesy(100m)-hranicí Prahy, na stavbu rodinného domu, či na investici. Nedaleko Mlýnský rybník, Klánovický les, cyklostezky,krásná příroda. Pozemek má všechny sítě na pozemku: (el,plyn,voda,kanalizace). Možno okamžitě stavět, buď na stavební povolení, nebo i pouze na ohlášení- dle stavby. Pozemek není zatížený žádnými břemeny. Ze všech stran dřev. laťkový, nebo drátěný plot. Cena včetně právního servisu, úschovy a daně z převodu.
V případě zájmu další info..........mail: candy09@seznam.cz
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
434992
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
547 m²
cena:
2.199.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více