Prodej domu Ostatní bez realitky

Mírová, Protivín, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/436942
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Špejchar /sýpka - velký zděný objekt z roku 1820. V dobrém stavu. Na hlavní třídě v Protivíně, u hlavního silničního tahu Praha - České Budějovice. Objekt vhodný ke komerčnímu využití. Objekt má velmi silné a pevné obvodové zdivo, zdravou střechu. Patra jsou ze zdravých silných trámů a prkenné podlahy. Někde jsou částečně trámy a prkna vyřezány. Pro...
Špejchar /sýpka - velký zděný objekt z roku 1820. V dobrém stavu. Na hlavní třídě v Protivíně, u hlavního silničního tahu Praha - České Budějovice. Objekt vhodný ke komerčnímu využití. Objekt má velmi silné a pevné obvodové zdivo, zdravou střechu. Patra jsou ze zdravých silných trámů a prkenné podlahy. Někde jsou částečně trámy a prkna vyřezány. Pro budoucí využití to však není na závadu (norma výšky stropu a světlosti v objektu). Vlastní pozemek před i za objektem. Připojení ke kanalizaci a elektřině v současnosti není, ale není žádná legislativní překážka k zavedení, obojí je na hraně pozemku.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
436942
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.600 m²
cena:
2.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více