Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

Šemnice - Pulovice, Karlovarský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/437356
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej chaty v chatové oblasti Šemnice-Pulovice, chata ke kompletní rekonstrukci, či zboření a výstavbě, jak jsme i my měli v plánu. Na pozemek je přiveden el. proud, (400/220) voda je řešitelná vrtem, či kopanou studnou, nebo napojením přes silnici na místní zdroj pitné vody z pramenů.(Na pozemku byl udělán průzkum vrtnou soupravou, je zde silný pramen ve skále) Odpad...
Prodej chaty v chatové oblasti Šemnice-Pulovice, chata ke kompletní rekonstrukci, či zboření a výstavbě, jak jsme i my měli v plánu. Na pozemek je přiveden el. proud, (400/220) voda je řešitelná vrtem, či kopanou studnou, nebo napojením přes silnici na místní zdroj pitné vody z pramenů.(Na pozemku byl udělán průzkum vrtnou soupravou, je zde silný pramen ve skále) Odpad je nutné řešit ČOV, nebo kořenovou čističkou. Čísla jsou zde evidenční, možnost výstavby není omezena(výstavba do patra atd) Jeden z mála rovinatých pozemků, ve středu zástavby, s nádherným výhledem. Cena k jednání. Soubor pozemků čítá cca 2300m2. Na pozemku jsou staleté duby a ostatní vzrostlé dřeviny. Do K.Varů asi 5Km. Autobusová zastávka v dosahu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
437356
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
2.300 m²
cena:
900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více