Prodej bytu 3+1, 63 m² bez realitky

Doktora Edvarda Beneše, Hlučín, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

SLEVA Z PŮVODNÍ KUPNÍ CENY!!

Insolvenční správce Mgr. Michal Machek nabízí k prodeji družstevní byt na adrese Dr. Ed. Beneše 1257/9, 748 01 Hlučín.

Byt se nachází ve 2. NP bytového panelového domu č. p. 1257 s celkem 9-ti nadzemními podlažími. V 1. NP objektu se nachází sklepní prostory, společné části domu vč kotelny a garáží s přístupem z ulice Na...
SLEVA Z PŮVODNÍ KUPNÍ CENY!!

Insolvenční správce Mgr. Michal Machek nabízí k prodeji družstevní byt na adrese Dr. Ed. Beneše 1257/9, 748 01 Hlučín.

Byt se nachází ve 2. NP bytového panelového domu č. p. 1257 s celkem 9-ti nadzemními podlažími. V 1. NP objektu se nachází sklepní prostory, společné části domu vč kotelny a garáží s přístupem z ulice Na Včelínku, v 2. – 9. NP se nachází byty.

Byt je umístěn na patře vlevo u schodiště, s dispozičním řešením 3+1 a obsahuje tři pokoje, kuchyni se spíží, chodbu, koupelnu a WC. Celková podlahová plocha bytu je 63,03 m2, se započtením sklepu o výměře cca 1,70 m2, bez započtení balkonu o výměře 3,30 m2. Orientace oken ložnice a kuchyně je na SZ do dvora,
obývací pokoj na JV do ulice, dětský pokoj na SV.

Podlahy tvoří lino s kobercem, v dětském pokoji a obývacím parkety a keramická dlažba v soc. zařízení a kuchyni. Vnitřní povrchy hladká omítka, keram. obklady koupelny a v kuchyni. Okna plastová, vnitřní dveře hladké a prosklené, zárubně kovové. Koupelna je s umyvadlem a vanou. Kuchyně se standardní linkou a plynovým sporákem. Vytápění a ohřev TUV je centrální z domovní plynové kotelny, elektroinstalace 230V.

Byt je víceméně v původním stavu, před cca 14 lety byla zrekonstruována koupelna (nová sanita, obklady, dlažba) a později vyměněno WC.

Bytový dům s předmětnou jednotkou je samostatně stojící. Budova má devět nadzemních podlaží, s výtahem. Stavba domu je s betonovými základy a izolací proti zemní vlhkosti, svislé nosné konstrukce železobetonové montované, střecha plochá s povlakovou krytinou, bleskosvod osazen. Stropy železobetonové, schodiště přímé teracové. Dům je napojen na veřejné rozvody vody, plynu, elektřiny, kanalizace. Výstavba bytového domu se datuje pravděpodobně z roku 1972, v letech 2009 – 2011 proběhla výměna oken, zateplení, před 2 – 3 roky opětovné dozateplení stavby, výměna výtahu, renovace balkónů, estetizace vchodu, v roce cca 2000 byla opravena střecha.

Budova je postavena na vlastním pozemku parc. č. 2217/3, který mimo část zastavěnou bytovým domem obsahuje také oplocené hřiště s odpočinkovou zónou. Parkování je omezené na komunikaci před domem. Přístup k nemovitosti po zpevněné obecní komunikaci ul. Dr. E. Beneše.

Užitná plocha bytové jednotky: 61,30 m2 ,sklep 1,70 m2, balkon 3,30 m2
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
63 m²
cena:
760.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více