Prodej domu 342 m² bez realitky

Sokolská, Bílina-Újezd, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dobrý den, táta odešel do důchodu a tak mu (a jeho bratrovi) pomáhám prodat dům, který používali k podnikání. Měli tam kancelář a klempířskou dílnu. Dům je obrovský, ve skvělé super klidné lokalitě. Dříve to bývala Sokolovna, tělocvična byla rozdělena na dvě části, provozovali jsme tam chvilku squash. Pokud by v tom chtěl někdo pokračovat, nebylo by moc práce...
Dobrý den, táta odešel do důchodu a tak mu (a jeho bratrovi) pomáhám prodat dům, který používali k podnikání. Měli tam kancelář a klempířskou dílnu. Dům je obrovský, ve skvělé super klidné lokalitě. Dříve to bývala Sokolovna, tělocvična byla rozdělena na dvě části, provozovali jsme tam chvilku squash. Pokud by v tom chtěl někdo pokračovat, nebylo by moc práce uvést kurty opět do provozu. Dům má spoustu umýváren, sprch, záchodů, vnitřní balkónek s výhledem na kurty, historické patrně celkem cenné točité kovové schodiště. Je tam i nádherná půda a dům je celý (nebo z velké části) podsklepen. Patrně z důvodu cvičebního náčiní byl původně zřízen velký poklop v podlaze vedoucí z prostoru bývalé tělocvičny do sklepa.
Dům nyní nepůsobí luxusním dojmem, ale při jeho velikosti je za skvělou cenu a má velký potenciál - jak pro podníkání, tak pro bydlení. Opět bych vyzdvihnul jeho úžasnou lokalitu, cca 8 minut pěšky od centra města Bílina, v malebné vedlejší uliči s kapličkou (neprojíždí zde tolik aut). Dům je v současné době stále opatrován, "v provozu", a naprosto připraven k okamžitému nastěhování (funkční topení, voda, eletřina, .. ). V domě je možno jak bydlet, tak podnikat, provozovat dílnu, tělocvičnu, sklad, obchod, call centrum, apod.

Agentury nepište, díky.

VIDEO PROHLÍDKA DOMU:
https://youtu.be/8vGhIE6GLh0
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
342 m²
cena:
2.480.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více