Prodej rekreačního objektu 312 m² bez realitky

Park Pod Korábem, Praha - Libeň

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji dřevěnou chatu (užitná plocha cca 20m2) s přístavkem, ve kterém se nachází splachovací WC. Plocha dílce v zahrádkářské kolonii Košinka čítá 312m2. Na dílci jsou dále vzrostlé stromy (meruňka, třešně, zatím nízké túje po obvodu), dále příprava na záhonky (viz fotografie). Na dílci je celoroční voda, možnost napojení na elektrickou síť (z...
Nabízím k prodeji dřevěnou chatu (užitná plocha cca 20m2) s přístavkem, ve kterém se nachází splachovací WC. Plocha dílce v zahrádkářské kolonii Košinka čítá 312m2. Na dílci jsou dále vzrostlé stromy (meruňka, třešně, zatím nízké túje po obvodu), dále příprava na záhonky (viz fotografie). Na dílci je celoroční voda, možnost napojení na elektrickou síť (z důvodu nevyužívání zahrádky nyní odpojeno). Odpady jsou řešeny provizorně, je nutná investice do jímky.

Chata je cca z roku 2012, prostorná, vybavená ledničkou. Dále je v chatě vytvořeno ještě patro na spaní.

Vztah k Zahrádkářskému svazu je podnájemní. To znamená, že po sepsání kupní smlouvy a složení ceny do advokátní úschovy, je ještě potřeba podepsat podnájemní smlouvu se Zahrádkářským svazem na zahrádkářský dílec. Podnájem je cca 11,-/m2 ročně. Podnájemní smlouva se podepisuje na dobu určitou na 2 roky, pokud majitel chaty o zahrádku náležitě pečuje, prodlužuje se na dobu neurčitou.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
312 m²
cena:
450.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více