Pronájem bytu 3+kk bez realitky

Mezilesí, Praha - Horní Počernice

https://www.bezrealitky.cz/id/444365
Pronájem bytu 3+kk, 56 m² bez realitky, Mezilesí, Praha - Horní Počernice, hlavní foto
Cena:
5.044 Kč + 4.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Výběrové řízení na pronájem obecního bytu o velikosti 3+kk, o celkové ploše 55,89 m2 (vč. lodžie a sklepních prostor), v 10. patře, v bytovém domě v ulici Mezilesí č.p. 2056 v Praze - Horních Počernicích. Výběrovým kritériem je nejvyšší nabídnuté základní nájemné za první měsíc nájmu, přičemž minimální podání musí být ve výši 150.000,-- Kč. Byt je...
Výběrové řízení na pronájem obecního bytu o velikosti 3+kk, o celkové ploše 55,89 m2 (vč. lodžie a sklepních prostor), v 10. patře, v bytovém domě v ulici Mezilesí č.p. 2056 v Praze - Horních Počernicích. Výběrovým kritériem je nejvyšší nabídnuté základní nájemné za první měsíc nájmu, přičemž minimální podání musí být ve výši 150.000,-- Kč. Byt je v původním stavu a vyžaduje rozsáhlé opravy ( oprava elektroinstalace včetně revize, strhání tapet, štukování, malování, výměna zařizovacích předmětů WC, vana, baterie atd., výměna obkladů), které musí nájemce provést na vlastní náklady do 2 měsíců od uzavření nájemní smlouvy. Jedná se o pronájem na dobu neurčitou. V těsné blízkosti se nachází zastávka MHD i plná občanská vybavenost.
Veškeré informace vč. přihlášky jsou zveřejněny na úřední desce Městské části Praha 20 www.pocernice.cz, odkaz přesně
http://www.pocernice.cz/urad/uredni-deska/826/
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
444365
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
56 m²
cena:
5.044 Kč
poplatky:
4.000 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
energetická třída:
C
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
7
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více