Prodej pozemku bez realitky

Plešnice, Plzeňský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/444467
Prodej pozemku 1.366 m² bez realitky, Plešnice, Plzeňský kraj, hlavní foto
Cena:
1.100.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Plešnicích o celkové výměře 1366 m2, vhodný k výstavbě rodinného domu (souhlas o výstavbě vydal odbor územního plánování MěÚ Nýřany). Pozemek se nachází 14 km západně od Plzně a 5 km od Města Touškov. Pozemek se nachází v souvisle zastavěném území. Ze severní strany vede veřejná komunikace směrem k železniční...
Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Plešnicích o celkové výměře 1366 m2, vhodný k výstavbě rodinného domu (souhlas o výstavbě vydal odbor územního plánování MěÚ Nýřany). Pozemek se nachází 14 km západně od Plzně a 5 km od Města Touškov. Pozemek se nachází v souvisle zastavěném území. Ze severní strany vede veřejná komunikace směrem k železniční zastávce a dále k hrázi Hracholuské přehrady. Okolní pozemky jsou zastavěny rodinnými domy se zahradami. Místo je klidné, nezatížené. Inženýrské sítě jsou v dosahu pozemku. Pozemek je přibližně trojúhelníkového tvaru, je celý oplocený, vrata jsou ze severní strany od veřejné komunikace. Pozemek je zatravněný a nenachází se na něm žádné stavby.
V obci Plešnice je železniční zastávka a staví tu také autobusy veřejné dopravy. Dále se tu nacházejí potraviny a restaurace v okolí Hracholuské přehrady.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
444467
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.366 m²
cena:
1.100.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více