Pronájem garáže bez realitky

Bílina - Chudeřice u Bíliny, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/444734
Pronájem garáže 19 m² bez realitky, Bílina - Chudeřice u Bíliny, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
590 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím k pronájmu zděnou řadovou garáž v lokalitě Bílina - Chudeřice. Vnitřní rozměr garáže 3,5 x 5,3 m, světlá výška 2,2 m, dvoukřídlá dřevěná vrata 2,5 x 2,1 m se třemi zámky. Vedle vrat je lampa veřejného osvětlení. Garáž má nový zpevněný nájezd ze zámkové dlažby, novou střešní krytinu a moderni elektronické zabezpečení v rozsahu 1 x prostorové...
Nabízím k pronájmu zděnou řadovou garáž v lokalitě Bílina - Chudeřice. Vnitřní rozměr garáže 3,5 x 5,3 m, světlá výška 2,2 m, dvoukřídlá dřevěná vrata 2,5 x 2,1 m se třemi zámky. Vedle vrat je lampa veřejného osvětlení. Garáž má nový zpevněný nájezd ze zámkové dlažby, novou střešní krytinu a moderni elektronické zabezpečení v rozsahu 1 x prostorové čidlo, 2 x magnetické čidlo na vratech a vnitřní sirénu 110 dB. Řídící jednotka s GSM modulem pro vzdálené hlášení poplachu či sabotáže a záložní baterie jsou umístěny ve vedlejší garáži pro maximální stupeň zabezpečení. Případný poplach je avizován nonstop na mobilni telefon pronajímatele, který bydlí 10 minut od garáže - držitel zbrojniho průkazu skupiny E. Úroveň zabezpečení je tedy srovnatelná s připojením na pult centrální ochrany v hodnotě 1 tis. Kč měsíčně!!! V garáži je světelný okruh s jističem 6A a zásuvkový obvod s jističem 10A. Garáž je suchá a prazdná - ihned volná. Využití např. jako bezpečné místo pro dlouhodobé parkování veterána či youngtimera, dílna, skladovací prostor s objemem 42 m3 apod. Nabízená cena je za předpokladu dlouhodobého pronájmu min. 6 měsíců, el. energie bude účtována zvlášť podle skutečné spotřeby na vlastním elektroměru. Součástí je drobné vybavení - skříňky a police dle fotografie. Případné dotazy rád zodpovím.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
444734
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
plocha:
19 m²
cena:
590 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více