Pronájem garáže bez realitky

Podjavorinské, Praha - Chodov

https://www.bezrealitky.cz/id/446327
Rezervováno
Pronájem garáže 15 m² bez realitky, Podjavorinské, Praha - Chodov, hlavní foto
Cena:
1.900 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronajmu samostatnou uzamykatelnou garáž v garážovém domě. Vjezd do garážového domu pod uzamčením na dálkový ovladač. V domě nonstop hlídací služba. Velikost 15 metrů čtverečních. 3x5 metrů. Výška vjezdu do objektu 2 m. Vjezd do garáže 1,8 m , nejužší místo vjezdu do garáže 2,8 m. V garáži jsou police + přístup k elektrické zásuvce. V garáži nemrzne, je...
Pronajmu samostatnou uzamykatelnou garáž v garážovém domě. Vjezd do garážového domu pod uzamčením na dálkový ovladač. V domě nonstop hlídací služba. Velikost 15 metrů čtverečních. 3x5 metrů. Výška vjezdu do objektu 2 m. Vjezd do garáže 1,8 m , nejužší místo vjezdu do garáže 2,8 m. V garáži jsou police + přístup k elektrické zásuvce. V garáži nemrzne, je umístěná uprostřed objektu. Vhodná pro osobní automobil, nebo až 4 motorky. Vratná kauce jeden nájem + 1500,- Kč za dálkový ovladač.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
446327
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
plocha:
15 m²
cena:
1.900 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více