Prodej pozemku 768 m² bez realitky

U Učiliště, Praha - Radotín

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nejlevnější stavební pozemek v stávající zástavbě v Praze 5 – Radotín. Jedná se o jedinečný stavební pozemek o celkové výměře 890 m2. Pozemek je na hranice výjimečného CHKO Česky Kras. Klidné místo ve stávající zástavbě rodinných domů, ulice není průjezdná. V blízkosti dobré podmínky pro rekreaci a sport /Slavičí údolí, CHKO/. Nádherná příroda....
Nejlevnější stavební pozemek v stávající zástavbě v Praze 5 – Radotín. Jedná se o jedinečný stavební pozemek o celkové výměře 890 m2. Pozemek je na hranice výjimečného CHKO Česky Kras. Klidné místo ve stávající zástavbě rodinných domů, ulice není průjezdná. V blízkosti dobré podmínky pro rekreaci a sport /Slavičí údolí, CHKO/. Nádherná příroda. Orientace parcel je na jih a do zeleně. V blízkém okolí jsou výrazné skalní masivy, hluboce zaříznuté rokle a původní lesní ekosystémy. Dobré spojené MHD, zastávka autobusu 5 min., 1 km od centra Radotínu.
Pozemek má pravidelný obdélníkový tvar (sirka 18m). Všechny inženýrské sítě, voda, plyn, elektřina, kanalizace, internet, telefon jsou k dispozici na hraně pozemku. Vydáno platné stavební povolení na stavbu dvougeneračního rodinného domu o třech podlažích, o užitné ploše 300 m2.
Pozemek je dle územního plánu Hl. m. Prahy veden v oblasti sloužící pro bydlení (čistě obytná zóna). Přístup až k pozemku po asfaltové komunikaci s chodníky. Veškerá občanská vybavenost včetně rychlého vlakového spojení do centra Prahy (15 minut) je v Radotíně.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
768 m²
cena:
5.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více