Prodej pozemku bez realitky

U Učiliště, Praha - Radotín

5.490.000 Kč

Popis

Nejlevnější stavební pozemek v stávající zástavbě v Praze 5 – Radotín. Jedná se o jedinečný stavební pozemek o celkové výměře 890 m2. Pozemek je na hranice výjimečného CHKO Česky Kras. Klidné místo ve stávající zástavbě rodinných domů, ulice není průjezdná. V blízkosti dobré podmínky pro rekreaci a sport /Slavičí údolí, CHKO/. Nádherná příroda. Orientace parcel je na jih a do zeleně. V blízkém okolí jsou výrazné skalní masivy, hluboce zaříznuté rokle a původní lesní ekosystémy. Dobré spojené MHD, zastávka autobusu 5 min., 1 km od centra Radotínu.
Pozemek má pravidelný obdélníkový tvar (sirka 18m). Všechny inženýrské sítě, voda, plyn, elektřina, kanalizace, internet, telefon jsou k dispozici na hraně pozemku. Vydáno platné stavební povolení na stavbu dvougeneračního rodinného domu o třech podlažích, o užitné ploše 300 m2.
Pozemek je dle územního plánu Hl. m. Prahy veden v oblasti sloužící pro bydlení (čistě obytná zóna). Přístup až k pozemku po asfaltové komunikaci s chodníky. Veškerá občanská vybavenost včetně rychlého vlakového spojení do centra Prahy (15 minut) je v Radotíně.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 446450
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Pozemek
Dispozice
Plocha 768 m²
Cena: 5.490.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Radotín
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy:
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

9 170

Aktivních inzerátů
bez provize

14 615

Realizovaných obchodů
tento rok

714 866 341 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

5.490.000 Kč