Prodej pozemku bez realitky

U Učiliště, Praha - Radotín

https://www.bezrealitky.cz/id/446450
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nejlevnější stavební pozemek v stávající zástavbě v Praze 5 – Radotín, ul. U Učiliště. Jedná se o jedinečný stavební pozemek o celkové výměře 768 m2. Pozemek je na hranice výjimečného CHKO Česky Kras. Klidné místo ve stávající zástavbě rodinných domů, ulice není průjezdná. V blízkosti dobré podmínky pro rekreaci a sport /Slavičí údolí, CHKO/....
Nejlevnější stavební pozemek v stávající zástavbě v Praze 5 – Radotín, ul. U Učiliště. Jedná se o jedinečný stavební pozemek o celkové výměře 768 m2. Pozemek je na hranice výjimečného CHKO Česky Kras. Klidné místo ve stávající zástavbě rodinných domů, ulice není průjezdná. V blízkosti dobré podmínky pro rekreaci a sport /Slavičí údolí, CHKO/. Nádherná příroda. Orientace parcel je na jih a do zeleně. V blízkém okolí jsou výrazné skalní masivy, hluboce zaříznuté rokle a původní lesní ekosystémy. Dobré spojené MHD, zastávka autobusu 5 min., 1 km od centra Radotínu.
Pozemek má pravidelný obdélníkový tvar (sirka 18m), mírně svažitý směrem k ulici U Učiliště. Všechny inženýrské sítě, voda, plyn, elektřina, kanalizace, internet, telefon jsou k dispozici na hraně pozemku. Vydáno platné stavební povolení na stavbu dvougeneračního rodinného domu o třech podlažích, o užitné ploše 300 m2. V projektu se počítá s možností variabilního uspořádání jednotlivých podlaží a místnosti, s možností zmenšení/zvětšení počtu podlaží. Možnost provedení výstavby dle stávajícího projektu za 4,5 mil.Kč do 1,5 roku. Terénní úpravy pro stavbu RD jsou provedené. Hypoteku vyřídím.
Pozemek je dle územního plánu Hl. m. Prahy veden v oblasti sloužící pro bydlení (čistě obytná zóna). Přístup až k pozemku po asfaltové komunikaci s chodníky. Veškerá občanská vybavenost včetně rychlého vlakového spojení do centra Prahy (15 minut) je v Radotíně.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
446450
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
768 m²
cena:
4.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více