Prodej garáže bez realitky

Trnkovo náměstí, Praha - Hlubočepy

https://www.bezrealitky.cz/id/448441
Prodej garáže 39 m² bez realitky, Trnkovo náměstí, Praha - Hlubočepy, hlavní foto
Cena:
800.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Jedná se o parkování 2-4 vozidel za sebou- dvou-garáž je zabezpečena dálkovým pohonem zn.Hormann Ecomatic a dalšími 2 zámky.Tento prostor se je suchý,čistý,osvětlen a vybaven elektrickými zásuvkami a je ho možno využít pro skladovací účely a komerční prostory- pro firmy zabývající se obchodem různého druhu zboží. .Výška tohoto prostoru je 220 cm.Výška...
Jedná se o parkování 2-4 vozidel za sebou- dvou-garáž je zabezpečena dálkovým pohonem zn.Hormann Ecomatic a dalšími 2 zámky.Tento prostor se je suchý,čistý,osvětlen a vybaven elektrickými zásuvkami a je ho možno využít pro skladovací účely a komerční prostory- pro firmy zabývající se obchodem různého druhu zboží. .Výška tohoto prostoru je 220 cm.Výška pojezdových vrat je 2m.Služby za tento prostor činí kolem 1.166kč měsíčně od 1.4.2017.Prodejní cena je bez DPH 21%takže pro plátce DPH,možnost odpočtu DPH. Prodejní cena s DPH 21% je 968.000kč,-popřípadě je možné tento prostor i dlouhodobě pronajmout vážnému zájemci-tím je myšleno minimálně na dobu 1 roku s možností prodloužení na další roky.V případě zájmu je možné nabídnout do budoucnosti další sousedící prostor 60m čtverečních.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
448441
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
plocha:
39 m²
cena:
800.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více