Prodej garáže bez realitky

Trnkovo náměstí, Praha - Hlubočepy

https://www.bezrealitky.cz/id/448441
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Jedná se o parkování 2-3 vozidel za sebou-garáž je zabezpečena dálkovým pohonem zn.Hormann Ecomatic a dalšími 2 zámky.Tento prostor se je suchý,čistý,osvětlen a vybaven elektrickými zásuvkami a je ho možno využít pro skladovací účely a komerční prostory- pro firmy zabývající se obchodem různého druhu zboží. .Výška tohoto prostoru je 220 cm.Služby za tento...
Jedná se o parkování 2-3 vozidel za sebou-garáž je zabezpečena dálkovým pohonem zn.Hormann Ecomatic a dalšími 2 zámky.Tento prostor se je suchý,čistý,osvětlen a vybaven elektrickými zásuvkami a je ho možno využít pro skladovací účely a komerční prostory- pro firmy zabývající se obchodem různého druhu zboží. .Výška tohoto prostoru je 220 cm.Služby za tento prostor činí kolem 1.200kč měsíčně.Prodejní cena je včetně DPH 21%takže pro plátce DPH,možnost odpočtu DPH-což činí 104132kč.-takže cena bez DPH je 495868kč.-popřípadě je možné tento prostor i dlouhodobě pronajmout vážnému zájemci-tím je myšleno minimálně na dobu 1 roku s možností prodloužení na další roky.V případě zájmu je možné nabídnout do budoucnosti další sousedící prostor 60m čtverečních.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
448441
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
plocha:
39 m²
cena:
580.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více