Prodej pozemku bez realitky

Rokycanova, Libochovice, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/449865
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji stavební parcelu skládající se ze třech pozemkových parcel o celkové ploše 4110 m2 v Libochovicích. Pozemky jsou určeny územním plánem k obytné zástavbě. Půdorysný tvar celkového pozemku je obdélníkového tvaru o rozměru cca 42,55 x 96,3 m a jeho hranice je nově oplocena PVC pletivem s vjezdovou bránou. Jsou dostupné tyto inženýrské sítě: plyn –...
Nabízím k prodeji stavební parcelu skládající se ze třech pozemkových parcel o celkové ploše 4110 m2 v Libochovicích. Pozemky jsou určeny územním plánem k obytné zástavbě. Půdorysný tvar celkového pozemku je obdélníkového tvaru o rozměru cca 42,55 x 96,3 m a jeho hranice je nově oplocena PVC pletivem s vjezdovou bránou. Jsou dostupné tyto inženýrské sítě: plyn – na kraji pozemku, elektřina a vodovod – v komunikaci, kanalizace prochází hranicí pozemku. Jedna strana pozemku je lemována vzrostlou stromovou alejí. Pozemek se nachází v krajové části obce v zástavbě rodinných domů v blízkosti centra. Vlaková zastávka se nachází cca 5 minut pěšky, autobusové nádraží a centrum města cca 10 minut pěšky. Nájezd na dálnici D8 je vzdálen cca 16 km, město Lovosice cca 16 km, Louny 22 km, Roudnice nad Labem 18 km. Město je známé svým zámkem s nádhernou zahradou a výhledem na Hazmburk. Město dále nabízí mateřskou a základní školu, široké kulturní či sportovní vyžití, např. krytý plavecký bazén, knihovnu, kulturní středisko, multifunkční hřiště. Upřednostňuji prodej v celku, bez dělení pozemků.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
449865
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
4.110 m²
cena:
2.466.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více