Prodej domu 4+kk bez realitky

Přehýšov, Plzeňský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/451484
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji novostavbu RD ve fázi výstavby . Dispozice RD je 4+kk o rozloze 108m2 + 27m2 terasa, umístěný na pozemku 1284m2. Dům se nachází v obci Přehýšov u Nýřan 17km od Plzně po dálnici D5 v místě, kde probíhá výstavba několika domů Jedná se o přízemní dům se sedlovou střechou postavený z pálených cihel, střešní krytina Bramac classic černé barvy,...
Nabízíme k prodeji novostavbu RD ve fázi výstavby . Dispozice RD je 4+kk o rozloze 108m2 + 27m2 terasa, umístěný na pozemku 1284m2. Dům se nachází v obci Přehýšov u Nýřan 17km od Plzně po dálnici D5 v místě, kde probíhá výstavba několika domů Jedná se o přízemní dům se sedlovou střechou postavený z pálených cihel, střešní krytina Bramac classic černé barvy, fasáda bude zateplena a zakončena fasádní omítkou. U domu bude umístěna čistírna odpadních vod, vodovodní přípojka z obecního řadu. Vytápění zajištuje elektrokotel napojený na radiátory, teplou vodu bojler. Pozemek je oplocen ze tří stran. Dům bude připraven k okamžitému nastěhování - obklady vč. sanity, interiérové dveře, plovoucí podlahy (možnost vlastního výběru) v květen/červen 2017. Dokončený vzorový dům stojí cca 4 km od místa stavby, kde je možná prohlídka pro představu hotového domu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451484
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+kk
plocha:
135 m²
cena:
3.790.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
C
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více