Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Labská, Děčín, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/451613
Prodej nebytového prostoru 2.164 m² bez realitky, Labská, Děčín, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
4.990.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám objekt v centru města Děčín.Čtyřpatrová budova je postavena z pískovce a cihel. Střecha plechová, neporušená, okapy a svody 4roky po kompletní výměně. Budova má bleskosvody. Zastavěná plocha je 541m2 a budova má přízemí, 3 podlaží a podkroví. Přízemí je propojené s patry dřevěným schodištěm a nákladním výtahem o nosnosti 2000kg. Plocha 2164m2 je...
Prodám objekt v centru města Děčín.Čtyřpatrová budova je postavena z pískovce a cihel. Střecha plechová, neporušená, okapy a svody 4roky po kompletní výměně. Budova má bleskosvody. Zastavěná plocha je 541m2 a budova má přízemí, 3 podlaží a podkroví. Přízemí je propojené s patry dřevěným schodištěm a nákladním výtahem o nosnosti 2000kg. Plocha 2164m2 je plocha bez podkroví. Podlaha v přízemí betonová, částečně asfaltová, V patrech podlahy dřevěné s nosností pro použití manipulační techniky.
Budova je napojena na elektrickou energii, s dostatečnou kapacitou pro další využití. Je zpracována projektová dokumentace na připojení budovy k městské kanalizaci, vodovodnímu řádu a plynu. ( projektová dokumentace je součástí ceny) .Je vydáno stavební povolení na realizaci přípojek. Budova slouží jako skladové prostory. Budova má číslo popisné a je s ní počítáno v plánu rozvoje města jako s multifunkčním objektem.
Případné dotazy , či sjednání termínu prohlídky objektu, realizujte na telefonním čísle 778010258, nebo emailem na - lukino.sro@seznam.cz

.Je případně možný dlouhodobý pronájem ...pouze celého objektu....minimálně na 5let...cena za m2- 25Kč bez DPH,
( 541 x 4patra ´= 2164 m2) , podkroví není počítáno + energie. Platba vždy na rok dopředu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451613
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
2.164 m²
cena:
4.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více