Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Babice u Kelče, Zlínský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/451702
Prodej nebytového prostoru 400 m² bez realitky, Babice u Kelče, Zlínský kraj, hlavní foto
Cena:
900.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodáme budovu bývalého kravínu spolu s rodinným domem na jednom pozemku. Nemovitost se nachází v místní části Babice města Kelč. Vhodná je pro podnikatele, který využije velké prostory. Pozemek je takřka čtvercový o výměře 6981 m2. Hospodářská budova je cihlová o rozměrech 40mx12m. Cca 400 m2. Budova má sedlovou střechu krytou hliníkovým plechem. Budova je...
Prodáme budovu bývalého kravínu spolu s rodinným domem na jednom pozemku. Nemovitost se nachází v místní části Babice města Kelč. Vhodná je pro podnikatele, který využije velké prostory. Pozemek je takřka čtvercový o výměře 6981 m2. Hospodářská budova je cihlová o rozměrech 40mx12m. Cca 400 m2. Budova má sedlovou střechu krytou hliníkovým plechem. Budova je vyklizená, světlá výška je 3m. Podkroví bylo využíváno k uskladnění sena a nabízí další prostory pro využití. Vodovod a elektřina je přivedena.

Na pozemku je ještě rodinný dům. Je to dvoupodlažní cihlová stavba, se sedlovou střechou, bez podsklepení. Dům byl vytápěn ústředním topením, kotel na tuhá paliva. Rodinný dům je před rekonstrukcí.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451702
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
400 m²
cena:
900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více