Prodej domu 450 m² bez realitky

Bravantice, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami v obci Bravantice (9 km od Ostravy, cca 3 km sjezd na D1). Každá bytová jednotka má samostatný vchod.
Spodní bytová jednotka: 4+1, obývací pokoj situovaný na jižní stranu 27 m2 s výstupem na terasu o velikosti 14 m2 a následným výstupem do zahrady (z terasy možnost vytvoření zimní zahrady), 3 pokoje (12 m2, 12 m2, 17 m2),...
Prodám rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami v obci Bravantice (9 km od Ostravy, cca 3 km sjezd na D1). Každá bytová jednotka má samostatný vchod.
Spodní bytová jednotka: 4+1, obývací pokoj situovaný na jižní stranu 27 m2 s výstupem na terasu o velikosti 14 m2 a následným výstupem do zahrady (z terasy možnost vytvoření zimní zahrady), 3 pokoje (12 m2, 12 m2, 17 m2), plně zařízená kuchyň 11 m2 (délka kuchyň. linky 7,5 m), vedle kuchyně spíž 3 m2. Koupelna 3,5 m2 (umyvadlo, sprchový kout). Středem bytu vede spojovací chodba (7,5x2 m) s mramorovou podlahou k jednotlivým místnostem, na chodbě prostorná vestavná skříň a odkládací stěna (z chodby je také možný přístup na schodiště vedoucí do sklepů a horní bytové jednotky). Podlahy obývacího pokoje, kuchyně a jednoho pokoje jsou opatřeny vinylovou krytinou, v ostatních pokojích jsou koberce.
Horní bytová jednotka: 4+kk+2 menší místnosti (5 a 7 m2 … pracovna, šicí stroj), vstup do bytu je přes prostorné otevřené schodiště na chodbu, kde se nachází vestavná skříň a odkládací stěna (13 m2). Prostorná místnost obývacího pokoje, jídelny a kuchyně (43 m2) je rovněž situována na jižní stranu s výstupem na balkon 7 m2 (délka kuchyň. linky 8 m). Vedle kuchyně se nachází spíž (3 m2). 3 pokoje (13 m2, 11,5 m2, 19 m2). V jednom pokoji je ponechán nábytek z důvodu výroby na mír, v dalším jsou vestavné skříně. Kromě kuchyně, kde je plovoucí podlaha, jsou všechny pokoje opatřeny koberci. Výhledy přes střechu jsou řešeny 5-ti vikýři). Koupelna 9 m2 (2 umyvadla, vana, sprchový kout).
Z horního bytu vstup na prostornou půdu (55 m2), kde je zabudován bojler jako příprava pro možnost solárního ohřevu. Podlaha na celé půdě je z hoblovaných falcovaných fošní. Jsou zde i TV antény a přístup ke komínu.
Mezi dolním a horním bytem je dvojitý strop z důvodu odhlučnění a izolace.
Celý dům je podsklepen. Je zde garáž (16 m2), chodba (7x1,2 m), ze které jsou vstupy do prádelny (32 m2), kotelny se skladem paliva (25 m2), a dalších dvou místností (6,5 m2, 10 m2). Ze sklepa jsou samostatné výstupy do obou bytových jednotek.
V objektu možnost vytápění zemním plynem nebo novým automatickým kotlem na tuhá paliva s podavačem. Každý byt má vlastní kotel na topení zemním plynem. Odvod spalin z kotle na tuhá paliva nově vyvložkovaným komínem. Na rozvodu vody pro horní byt je namontován číselník pro zjišťování spotřeby.

Nadzemní základy domu jsou z přesně tesané žuly včetně komínu o dvou kouřovodech na jižní straně (možnost výstavby krbu v obou bytových jednotkách).
Pod terasou u dolního bytu je místnost (14 m2) s krbem a přístupem ze zahrady. V případě nenáročné rekonstrukce bazénu možnost vybudovat dveře z prádelny přes místnost pod terasou k bazénu a tento tak využívat celoročně.
Krytina Bramac hnědé barvy.
Fasáda celého domu je opařena odvětrávacím izolačním systémem a lamelami Vinyl Siding.

Celková výměra pozemku včetně domu činí 1883 m2.
Na tomto pozemku se kromě domu nachází:
- zabudovaný bazén před rekonstrukcí (5,1 x 8,5 m)
- velký průchozí polykarbonátový skleník (4x9 m)
- zděná garáž pro osobní auto (3,1x5,7 m), opravárenský kanál + udírna
- zděná garáž pro nákladní auto (3,8x8,4 m)
- zděná dílna (17 m2) + další zděná místnost (13 m2)
- dřevěná stavba s betonovou podlahou (44 m2)
- posezení s krbem (11 m2)
- venkovní WC
- zahrada k pěstování zeleniny (50 m2)
Obě garáže mají dálkově ovládaná vrata, menší sekční a větší rolovací vrata.
Nad celou zděnou částí je přístupný rozlehlý půdní prostor (84 m2).

Dům je bez dluhů, nezatížený hypotékou.
kontaktní telefon: 733112517
Vážení makléři, šetřete své náklady a můj čas, nevolejte!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
450 m²
cena:
5.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více